Az orgonáért báloztak az evangélikusok címmel jelent meg egy beszámoló a newság.hu honlapján. A megjelent cikkhez írt hozzászólásban a HSL részletesen kifejtette az álláspontját, amit szokásunktól eltérően ebben a menüpontban is közzéteszünk. Tekintettel arra, hogy ennek tartalma az összes Magyarországon bejegyzett és tevékenykedő egyházra egyaránt vonatkozik.
Az alábbi képen a bált megálmodó személy látható teljes menetfelszerelésben.
Lázár Zsolt evangélikus esperes
A Hungarian Satanic Legion üdvözli és a katolikus, református valamint az összes bejegyzett egyház számára is követendő példaként helyezi előtérbe a Lázár Zsolt esperes "úr", minden bizonnyal isteni sugallatra megszületett orgonafelújítási projektjét, amely egy bál formájában öltött testet. Mint láthatjuk az elgondolás működőképes, hiszen az egy vallási közösségbe tartozó istenfélő emberek egy ilyen csoportos összejövetel alkalmával hamarabb kinyitják a pénztárcájukat és cserébe a bálon tapasztalt hatás, némi kulturális élményt és az összetartozás érzetét is jelentheti a számukra.
A Newjsag.hu oldalon olvashatjuk, hogy a bálon befolyt pénz csak töredéke annak, amire szükségük lenne ezért jó szokásukhoz híven ismételten mások pénzéből próbálják pótolni a hiányzó összeget. Ahelyett, hogy önmérsékletet tanúsítanának és kivárnák, amíg összegyűlik a hőn áhított 6 millió forint.
A HSL ennek ellenére a vigasság megálmodójának javasolja, hogy gondolja tovább ezt a megkezdett koncepciót és teremtsék meg önerőből, híveik adományából az egyházuk életben tartásához szükséges horribilis mértékű pénzösszeget, amit jelenleg a Magyar Állam az adófizetők pénzéből finanszíroz. Köztük olyan jelentős létszámú adófizető állampolgárokkal, akiknek eszük ágában sincs semmilyen közösséget felvállalni sem az evangélikusokkal sem pedig más egyházakkal.
A Magyarországon üzemelő egyházak különböző jogcímeken súlyos tízmilliárdokat szivattyúznak ki az államkasszából, miközben a kormány az önkormányzatok helyett egyre több iskola és óvoda működtetését bízza az egyházak felügyeletére. Ezzel is látszólagos alapot teremtenek az államkasszából történő egyre nagyobb összegek vég nélküli kitalicskázásához, valamint lehetőséget is kapnak arra, hogy kitermelhessék egyházuk számára a jövő nemzedék bárányait. Ráadásul az ölükbe hullott milliárdok felhasználásának ellenőrzését a törvény tiltja. Még az Állami Számvevőszéknek sem tartoznak elszámolási kötelezettséggel.
Bocsássák meg nekünk ha a reverendát hordó emberekben nem az isten szolgáit hanem teljesen mást vélünk felfedezni...
A HSL tájékoztató célzatú levele Jászberényi Sándor számára
Örömmel nyugtázzuk, hogy az Athena Intézet módosította álláspontját a szervezetünkkel kapcsolatban. Az "Azonosított gyűlöletcsoportok" kategóriából egy időre át lettünk helyezve a "Figyelőlistára vett szervezetek" közé, mára pedig elmondhatjuk, hogy az "Inaktív csoportok" közé helyeztek bennünket.
Tévednek de tévedésük megbocsátható. Hiszen szervezetünk fő tevékenysége a tájékoztatás mellett az információk megosztása, amit soha nem fogunk abbahagyni. Tájékoztatásul közöljük, hogy eddig sem szüneteltettük munkásságunkat csak éppen tevékenységi köreink változtak és kikerültünk az önök szűk látóköréből. Ezek után sem fogjuk feladni az elveinket és hitünket. Szomorúan vesszük tudomásul, hogy nem tudnak szakítani azzal az elmúlt rendszerrel, amely a megfigyelésekkel, listázásokkal és jelentésekkel rengeteg ember életét tette tönkre. Ezen múlt béli hagyatékokat nem ápolni, hanem eltemetni kellene.
Felhívjuk a figyelmüket arra, hogy a jövőben tartózkodjanak az emberek szándékos megtévesztésétől és hagyatkozzanak a tényszerűségekre. Ne fantáziálgassanak és ne túlozzanak vagy ha mindenképpen erre van szükségük tegyék de csak maguk között. Ne szolgálják ki a keresztény és zsidó vallású érdekcsoportok igényeit. Csak az igazságot írják rólunk! Így is épp elég károkat okoztak a szervezetünknek. Nem törünk be temetőkbe, nem borogatunk sírokat, nem kínzunk állatokat. Az idézőjeles ellenség nem a temetőkben van. Az idézőjeles ellenség nem a keresztény emberek személye. Az ellenség maga az ideológia, ami az emberek fejében van. Véleményünk szerint nem lehet létjogosultsága egy olyan vallásnak, amely túlélésében az erőszak és a megfélemlítés játszotta a fő szerepet. Bármekkora nyomás is nehezedik ránk, nem fogjuk hagyni, hogy a sátánizmust befeketítsék és a sátánista embereket megfosszák a hitüktől és attól, hogy kinyilvánítsuk véleményünket a Magyarországon működő más vallási csoportokkal szemben. "Célkeresztben" elsősorban a kereszténységgel, hiszen szent könyvük lapjain az erőszakra a halálra és a megfélemlítésre építi fel istenük a hatalmát. Semmi probléma a békével és a szeretettel. A probléma ott kezdődik, amikor ezen két szót egyesek saját céljaik felhasználására fordítják. Ráadásul olyanok, akik hírből sem ismerik ezen szavak jelentését. Múltjuk szerves része az erőszak. Terjeszkedésük és hitük megtartása is rengeteg ártatlan emberéletet követelt. A romlás iszonyú mértékben fertőzte meg a kereszténységet, hiszen a világszerte tomboló szexuális bűncselekményeiktől, pénzmosási és egyéb botrányaiktól hangos a külföldi és hazai sajtó. Erőszakkal el lehet hallgattatni bennünket de a történelmet a múltat és a jelent megmásítani nem tudják!
Mi vagyunk a nem létező lelkiismeretük, akik fejük felett kongatják az emlékezés harangját!
Mi vagyunk azok, akik nem felejtenek!
Mi vagyunk azok, akik nem tudnak megbocsátani!
Mi vagyunk a Légió!
A HSL dr. Somogyi Katalinhoz intézett nyílt levele
"Tisztelt" Somogyi Katalin!
Engedje meg, hogy ez úton nyílt levél formájában reagáljunk a 2013. 06. 29.-én az RTL Klub Fókusz Plusz című műsorában adott hanyag és minden tényszerűséget nélkülöző megnyilvánulásához a sátánizmus és a sátánista emberek pszichikai állapotával kapcsolatban.
Először is nem tudjuk, hogy honnan vette a bátorságot ahhoz, hogy olyan témában nyilatkozzon, amelyet vagy nem ismer vagy pedig csak nagyon felszínesen. Mindkét esetben felelősség terheli Önt a nyilatkozatáért, amivel véleményünk szerint megtévesztette azokat az embereket, akik ezt a műsort nézték. Amennyiben Ön egy felelősségteljes embernek tartja magát, legalább annyit megtehetett volna, hogy tájékozódik a témában, mielőtt nagy nyilvánosság előtt általánosságban sérült személyiségű embereknek nevezi a sátánistákat. Bizonyára elvakította Önt a szereplési vágy lehetősége és feláldozta az emberek tényszerű tájékoztatását a magamutogatás oltárán. Még egy lehetőség van de ebbe bele sem merünk gondolni. Mégpedig az ha nyilatkozata teljesen szándékosan hangzott el úgy, hogy az kiszolgálja a ma Magyarországon működő keresztény és zsidó vallású érdekcsoportok elvárásait, igényeit és célzatosan degradálja a sátánista embereket. Mindkét esetben lelke rajta.
A "sérült személyiségű emberek" megnevezés teljességgel illik azon keresztény és zsidó vallású emberekre továbbá csatlósaikra, akik egy olyan istenben hisznek, aki az általuk szentnek tartott könyvben a bibliában írja elő a papjai számára az állatok rituális kivégzését a vérük szakszerű kifolyatását a tetemek darabjainak elfüstölését a belek eltakarítását. Mindezt azért, mert "kedves illatú füstáldozat ez az úrnak." Továbbá bosszúra és más népek megölésére kéri az isten a követőit, nem kímélve gyermekeket, asszonyokat, férfiakat, időseket sem. Sérült személyiségű emberek azok, akik a vallásuk terjeszkedésének, hatalmuk megtartásának érdekében nem riadnak vissza más emberek megölésétől, megkínzásától, elégetésétől sem. További erőszakos megnyilvánulásokat találhat honlapunk alábbi menüpontjában.
A Hungarian Satanic Legion szabad gondolkodó és sátánista nézeteket valló szervezet ezen nyílt levélben hívja fel a figyelmét arra, hogy a jövőben tartózkodni szíveskedjen a hasonló megnyilvánulásoktól, általánosításoktól. Valamint ha véleményét kikérik, először próbáljon meg tájékozódni abban a bizonyos témában, hiszen a sátánizmus kérdése nem tartozik bele az alvászavarok kategóriájába, ami az Ön állítólagos specialitása.
A HSL közlemlénye a pedofil botrányokkal kapcsolan
Kéz a kézben
Az időről időre napvilágra kerülő pedofil, homoszexuális, pénzügyi és egyéb botrányaik kapcsán, amik szinte már védjegyeivé váltak a kereszténységnek joggal vonhatjuk le azt a következtetést, hogy a rothadás belülről emészti a rendszerüket. Az ember spirituális energiáinak elpocsékolása és haszontalan irányba való terelése a második legnagyobb bűnük. A hólyagok teljesen elárasztották a kereszténység mezítelen testét és a fekélyek egymás után fakadnak ki. Próbálják takargatni a sebeiket, amik olyannyira elszaporodtak, hogy lehetetlen tovább leplezniük. 2012 közepére sikerült elérniük, hogy ez a két fogalom, a pedofília és a kereszténység szinte kéz a kézben járjanak. Világméreteket öltöttek a kereszténységben tevékenykedő emberek, papok, püspökök stb. perverz, pénzügyi és egyéb botrányai. Eközben folyamatosan a megújulásról és a megtisztulásról beszélnek, ami sohasem fog bekövetkezni, hiszen a rossz forrásból való víz beteggé teszi az embert. A köreikben terjedő kapzsiság, hatalomvágy belső feszültségeket és egyre növekvő ellentéteket fog szülni. Mindeközben igyekeznek a külvilág felé egységességet, rendezettséget mutatni, továbbá mindent elkövetnek annak érdekében, hogy az eddigi hatalmukat, befolyásukat a politikai és civil életbe egyaránt tovább növeljék, megszerzett javaik mellé még többet és többet követeljenek az aktuális kormánytól. Teszik mindezt egyenes derékkal, pironkodás és szégyenérzet nélkül. A jelenlegi kormány maximálisan támogatja is őket ezekben a törekvéseikben, hiszen a több tíz milliárd forintnyi évről évre megkapott hitéleti és egyéb támogatások felhasználásáról még az Állami Számvevőszéknek sem tartoznak elszámolási kötelezettséggel. Senkinek nincs joga ahhoz, hogy számon kérje őket, mire is herdálták el az ölükbe hullott milliárdokat, erről törvény is rendelkezik. Ameddig az egyházak az éppen hatalmon lévő kormányt ilyen törvények megalkotására rá tudják venni, addig van is mitől félnünk.
A kifizetések számszerűsítve szinte évről évre emelkedő tendenciát mutatnak, ennek ellenére többek között Erdő Péter bíboros is elégedetlenkedik. Legalább a nyilvánosság előtt megpróbálhatna úrrá lenni a kapzsiságán. Próbálkozik ő de nem sok sikerrel. Amíg jézus idejében a vallás és a hit terjesztéséhez nem volt szükség pénzre, addig a mai világban ez az egész mozgató rugója, elképzelhetetlen lenne a működésük a több tíz milliárd forint állami támogatás nélkül. Finanszírozzák az általuk működtetett intézmények és saját létezésüket híveik adományából és gyakoroljanak önmérsékletet!
Független pénzügyi felügyelő valamint nyomozó hatóság felállításával, melynek korlátlan rálátása lehetne az egyházak pénzügyi folyamataira, belső gazdálkodására, megelőzhetőek lennének a pénzügyi visszaélések. A nyomozó hatóságnak a múltbéli pénzmozgásokat is vizsgálnia kellene.
Továbbá megfontolandó lenne egy olyan civil hatósági szervezet létrehozása, amelyhez nyíltan lehetne fordulnia az erőszakot vagy más perverziót elszenvedett sértetteknek. Tűrhetetlen az, hogy saját berkeiken belül vizsgálják ezeket az eseteket. Csak ezért történhet meg az hogy évekkel, évtizedekkel a bűncselekmények megtörténte után derül fény az elkövetőkre és így a büntetésük sehogyan sem vagy pedig csak részben történik meg az elévülés miatt. Magyarországon és a világ összes országában szükséges lenne ezeknek az intézményeknek a felállítása, amelyek kizárólag és kiemelten ezekkel az ügyekkel foglalkoznának. Ügyelve arra, hogy a kereszténységhez tartózó lobbicsoportok, politikai pártok, öncélú „gyűlöletvadász” szervezetek, ne akadályozhassák a munkájukat és az ilyen ügyek nyilvánosság elé tárását.
Ha már az állítólagos zsidó áldozatok emlékére holokauszt világnapot tartanak és hónapról hónapra csontig rágják a már régen lerágott húst a televíziókban és egyéb médiákban, akkor az egyházi személyek által megrontott gyermekek számára is kijelölhetnének egy napot. Vagy egy egész hetet, akár egy teljes hónapot is. Ki meri azt mondani, hogy egy zsidó származású ember többet ér egy megrontott gyermeknél? Vagy ki meri azt mondani, hogy a megalázott gyermekek nem érdemlik meg azt, hogy egyszer egy évben rájuk is emlékezzenek vagy megkövessék őket csakúgy, mint az előbb említetteket?
A HSL nyílt levele az Athena Intézet igazgatójának
A HSL nyílt levele az Athena Intézet igazgatójának
Tisztelt Domina úr!
Véletlenül
bukkantunk rá a mindennapi.hu keresztény közéleti hírportálon arra a
cikkre, aminek táptalajául szolgált az Athena Intézet elemzésnek nem
minősíthető írása. http://www.mindennapi.hu/cikk/belfold/a-keresztenyellenesseg-ugyanolyan-mint-az-antiszemitizmus/2010-12-13/747
Az bizonyára csak a véletlen műve lehet, hogy éppen a napokban
lendültek működésbe és máris feltérképezték az önök által
gyűlöletcsoportoknak kikiáltott közösségeket. Valamint veszélyességük
szerint besorolták, pontozták azokat és éppen egy keresztény hírportál
volt az, aki helyet biztosított kiáltványuk közzétételére. Némileg
értetlenül állunk az előtt és felháborítónak tartjuk, hogy a Hungarian
Satanic Legion szabad gondolkodó és sátánista nézeteket valló
szervezetünket is alaptalanul benevezték ebbe a nem minősíthető
pontversenybe. Úgy gondoljuk, hogy az Athena Intézet megalakulása
mögött, magas rangú keresztény csoportok, keresztény vezetők is
állhatnak, egyéb érdekcsoportok vezetőivel együtt, akik pillanatnyi
érdekeiknek megfelelően előhúzhatják az aktuális elemzéseket, mintegy
bizonyítást nyerve állításaiknak. Érthető
viszont az a reakciójuk ahogyan az önök által kreált
keresztényellenességet kezelik és ezt a kreált fogalmat a saját
hasznukra fordítva manipulálják. Tipikus keresztény magatartási forma.
Gondoljunk csak bele mit tettek a keresztény vezetők, kereszténységgel
szimpatizáló pártok mikor megtudták, hogy nem is oly régen a kormány meg
akarta nyirbálni a kialkudott "zsebpénzüket"? Tele van a sajtó
valamint az internet a tiltakozásaikkal, amit a lehető legtöbb helyre
eljuttattak egyházellenességet kiáltva. Ugyanezt szajkózzák akkor is,
mikor a pedofil botrányokkal, homoszexuális papokkal, pénzügyi
visszaélésekkel foglalkozik a média. Egyházellenesség. Mit tesznek
akkor, amikor valaki nyíltan kifejti álláspontját a hitükkel
kapcsolatban, nem fogadja el istenük létezését, ateistának, sátánistának
vallja magát? Egyházellenességet, gyűlöletkeltést és különböző abszurd
veszélyeket vizionálnak a keresztény portálon megjelent cikket megíró
emberrel egyetemben, akinek víziói torzak, viszont az ön és az oldalukon
megjelent tanulmányt író illető fantáziáját túlszárnyalni nem tudja. A
sátánizmusban nincsen keresztényellenesség sem pedig gyűlölet bár ezek a
fogalmak a közvéleménybe mélyen bele vannak táplálva az egyház és az
önök intézetéhez hasonló médiumok által. Nem biztatunk senkit sem
bűncselekmények elkövetésére és mi is tartózkodunk ettől, továbbá nem
sértegetünk szándékosan senkit sem. Hétköznapi, normális életet élő
emberek vagyunk és határozottan tiltakozunk az "erőszakos cselekményekre
képes kompánia" jelző használata ellen is. Igaz nézeteink és kritikus
hangú véleményünk egy keresztény számára a keresztényellenesség
látszatát keltheti de mint már többször is hangoztattuk, ez egy elfogult
és erősen eltúlzott megállapítás. A kereszténységgel szembeni
kritikáink megfogalmazására azért van szükség, mert a társadalom számára
az egyetlen járható útként kiáltják ki hitüket és azt hirdetik, hogy a
mennybe menetelt, megváltást csakis az ő hitükön keresztül érhetik el.
Minden más hitű ember pogány, lelke elkárhozik és a pokolra jut.
Bibliájuk szerint meg is kellene ölni azokat, akik más isteneket
követnek vagy nem áldoznak az úrnak. "„A
ki isteneknek áldozik, nem csupán az Úrnak, megölettessék.” (2 Móz.
22.20)" De további emberölésekre is akad bőven utasítás a bibliában. Még
egy idézetet engedjen meg: "„És ha valaki nem keresné az Urat, az
Izráel Istenét, megölettessék kicsinytől fogva nagyig, úgy a férfi, mint
az asszony.” (2Krón. 15.13)"
Persze ezekkel a kinyilatkoztatásokkal semmi bajuk sincsen...
Ezúton
kérjük önt és feltehetőleg keresztény megbízóit, hogy hagyjanak fel az
emberek szándékos megtévesztésével és armageddoni jóslataik
terjesztésével.
Mindezek
ellenére igyekszünk eltávolítani az önök által kifogásolt tartalmat,
bár mindez gyorsabban történne ha tudnánk, hogy pontosan mi az, amit
önök gyűlöletkeltőnek tituláltak. Figyelembe
véve a keresztény emberek hitéhez kötődő túlérzékenységét, majdhogynem
lehetetlen véleményt és kritikát írni róluk a szólás és véleményezési
szabadságunk megcsorbítása nélkül, hogy ne kiáltanának azonnal
keresztényellenességet, gyűlöletkeltést. Míg Amerikában, ahol szintén
demokrácia van, zenekarok tömkelege ontja magából a nyíltan
keresztényellenes, istengyalázó szövegeit pl: Kill the christians
címmel, addig Magyarországon egy sátánista honlapot, melynek nem a
gyalázás és uszítás a célja, gyűlöletkeltőnek degradálnak. Ez nem
demokrácia. Legalább is nem a mi demokráciánk!
Aljas
módon előre megfontolt szándékból bírálják azon embereket, legyenek az
élők vagy holtak, akik felemelték szavukat, mi több tetteikkel
bizonyították, hogy az emberek szabadságáért küzdenek. Ők teljes erővel
megpróbálták irtani a gazt, bár a tények azt mutatják a probléma
gyökeréig sajnos nem tudtak elérni. Önök az esetlegesen elhunyt vagy
elhurcolt hitvány élősködőkből, papokból, hitoktatókból, nővérekből
próbálnak sikeresen mártírokat csinálni. Nyomatékosan megkérem Önöket NE
tegyék ezt és a jövőben hagyjanak fel az efféle cselekedeteikkel.
Vérben forgó szemeikkel vádaskodva, fenyegetően tekintenek azokra, akik
az Önök érdekeivel ellentétben felemelik a szavukat és bírálják
képmutató propagandájukat, egyházellenességet ordítanak. Az egyházuk
törekedik az emberek feletti teljes kontroll megszerzése, mindezt a
megváltás és a szeretet hamisan csillogó köpenyébe burkolják. Álcázásuk
megtévesztésük működőképes hiszen több mint 2000 évük volt arra, hogy
ezen mesterségüket szinte tökéletesre csiszolják. Karmaikkal az
emberiség húsába vájva rémülten kapaszkodnak és szégyen szemre
végigkísérnek századokat, évezredeket. Az egyházak vezetői Önökben
gazdáikhoz hűen ragaszkodó, hűségesen csaholó kutyákra találnak, akik a
magukfajta érdekemberek undorító képében öltenek testet. Azon embereket,
akik felismerték az egyházak és foglalkoztatottjaik haszontalanságát,
követelőzésüket, hatalomvágyukat, és megpróbálták az államról
végérvényesen levágni a daganatot "bűnösnek" kiáltják ki. Képmutató
álszent hívek tömegeit tudhatják a soraik mögött ez az istenük dicső
serege. Ennek a népes kompániának, kik csuhát öltenek magukra és az
egyetlen isten alattvalóiként gyermekeket rontanak meg hitükkel és
perverzióikkal, nem szabadna léteznie. Álszent csőcselék! Reménykedem
abban, hogy az elkövetkezendő időkben egy olyan vezető kerül az ország
élére, aki tiszteletreméltó elődeik nyomdokain haladva folytatja és be
is fejezi megkezdett munkájukat.
A
Hungarian Satanic Legion az öntudat ébredésre, valamint az egyház
bárminemű közeledésének határozott elutasítására kér minden józan
gondolkodású embert! A fenti szöveg kiegészítve korábbi nyílt levelek részleteivel IDE kattintva olvasható!
Szabó István püspökkel folytatott levélváltás
A HSL szimpatizánsai közül Unholy Kain reagált a stop.hu internetes hírportálon olvasható cikkre, melyben szabó istván püspök "úr" sérelmeinek ad hangot. Olvasásért katt ide! Érdemes a cikk alatti kommentekbe is beleolvasni. Tisztelt Szabó István püspök!
Ezúton
reagálok a budapesti közgyűlésen elhangzottakra. Nem értem miért lenne
"packázás" az hogy az állam nem támogatja az keresztény egyház
működését.Egyáltalán nem az.Az állam eldöntheti hogy ad-e vagy sem. Önök
sajnos természetesnek veszik azt, hogy az állam finanszírozza a
működésüket. Az államnak ezer más feladatra kell költenie, miért pont az
egyházakat pénzelnék? Ha az állam pénzén tartják fönt magukat akkor
minek megy körbe minden misén a persely? Minek nyúlják le még a híveket
is?
Én úgy gondolom hogy nagyon is jogos hogy elvették az
egyházaktól a földjeik jelentős részét. A hit tanításához nincs
szükségük földterületekre. Ne akarjanak még több kárpótlást. Örüljön
inkább hogy kaptak valamennyit. Önök szerint az állam jogtalanul vette
el a földjeiket de az igazság az hogy az egyház ugyanolyan jogtalanul
vette el ugyanazon földeket. Hisz az is valakié volt mielőtt a
keresztények rá nem tették a kezüket.Inkább a keresztény egyházak által
kizsákmányolt embereket kellene kárpótolni. Önök más kárán élveznek
hasznokat. Ne akarjanak több pénzt inkább tartsák meg a Krisztusi
szegénységet. Ha ezzel a módszerrel nem megy a vallásuk az már a maguk
baja. Senkit nem érdekel. Tartsák fönt magukat ahogy tudják de ne az
államtól várják el hogy támogassa a működésüket.
Az
Olaszországban történtekről csak annyit szólnék hogy az egyház ne
akarjon kirakni a falra egy keresztet egy állami iskolában. Tartsa csak
meg a jelképeit a magániskoláiban .Egy vallási jelkép sértő lehet az
iskolába járó más vallású gyerekre nézve. De az összes többi gyereket is
zavarhatja.Egy iszlám vallású gyereket nagyon is bánt ha a termében egy
kereszt lóg a falon. Másrészről ha valaki egy Buddha szobrot állított
volna a sarokba akkor meg az egyház háborodott volna föl.Igenis igaza
volt annak a szülőnek aki ebből gondot csinált mivel az a kereszt sérti a
vallásszabadságát a gyerekének. Ne reklámozzák nap mint nap avval a
kereszttel a vallásukat olyanoknak akiket esetleg nem érdekel. Különben
sem mutat jól egy kínzóeszköz a falon. Ezzel az erővel egy guillotine-t
is fel lehetne állítani az udvaron.
Népszámlálás alkalmával pedig
ne kérdezzék meg hogy milyen a vallásom. Ahhoz senkinek semmi köze csak
nekem. A vallásom az én belső magánügyem. Ha beszélni akarok róla akkor
úgyis megteszem de ne kérdezzék meg csak azért hogy az egyház tisztában
legyen azzal hogy hányan maradtak meg a hívének. A keresztény egyház
tartson egy külön felmérést ha nagyon érdekli de ne az állammal
végeztesse el ezt is. Az egyház nem áll az állam fölött bármennyire is
szeretnék ezt.
Összegezve: az egyház ne akarjon az állam pénzén
megélni és az egyház ne akarjon betörni állami területekre. Értem
ezalatt az iskolákat, óvodákat, hivatalokat és minden egyéb intézményt
ahová nem keresztény emberek is járnak. A vallásukat tartsák meg a
miséikre. A levél megírásáért köszönet: Unholy Kain-nak A püspök válaszlevele Kedves Unholykain!
Szívesen disputálnék Önnel, ha levelét aláírta volna! Így csak röviden!
Senki
nem akar sehova sem betörni, főleg nem állami területekre! Mivel
azonban a Magyar Köztársaság Alkotmánya garantálja a vallásos
meggyőződésű emberek valamennyi állampolgári jogát, garantálja azt is,
hogy gyermekeiket vallásos szellemben neveltessék. Az állam pedig ,
mióta állami közoktatás létezik – kb. 120 (nem tévedés egyszázhúsz) éve –
többek között arra hivatkozva szed adót minden állampolgárától – a
vallásosaktól is, tőlem is! -, hogy gondoskodik a gyermekek
közoktatásáról. Jelenleg az Állami Számvevőszék, az Alkotmánybíróság
határozatai alapján, sőt a kormány megnyilatkozásai alapján is,
egyértelműen évek óta sok elmaradás van az egyházi fenntartású iskolák
normatívái kifizetése tekintetében. A packázás pedig arról folyik, hogy
mikor és milyen címen adja meg az állam ezt a tartozását.
Boldogult
rokonom egykor a saját birtokát ajánlotta egyházi célra.
Államosították. Nem az egyház vette el tőle a földet, hanem az állam az
egyháztól. Az Ön szegénység-érve marxista ihletésű, meglehetősen
agresszív és demagóg. Az egyházak egyébként ma Magyarországon saját
maguk tartják fenn hitéletüket, híveik támogatásából – ezt Ön is jól
tudja. A keresztet guilletine-hoz hasonlítani? Eszméltető. Annak idején e
szerszámot a francia forradalom idején találták ki, s akkor kezdődött
Európában az első tömeges keresztyén-üldözés.Békességgel! Szabó István
püspök. Unholy Kain levele Tisztelt püspök úr! Az
állam a közoktatásban leginkább az állami iskolákban vesz részt. Az
egyházi jellegű iskolák nagy részét mindig is az egyház tartotta fönt.
Persze ez nem működhet az egyház saját pénzéből mert az egyháznak erre
nincs pénze. Ugyanmár. A katolikus egyház mindig is a leggazdagabb volt
az egyházak között. Elég csak megnézni hogy milyen életkörülmények
között él a pápa.Hát éljen úgy ahogy él, nem érdekel különösebben. A
keresztet miért ne hasonlíthatnám guillotine-hoz? Mindkettő egy
kivégzésre használatos eszköz. Csak a guillotine humánusabb mivel
gyorsan öl, míg a kereszthalál az egyik legszörnyűbb halálnem a
történelemben. A francia forradalom idején és utána nem a "világi"
emberek üldözték a keresztényeket hanem a katolikusok a reformátusokat. A
katolikus inkvizíció ölt meg nagyon sok embert.Az utolsó keresztény
üldözések az ókori rómában voltak ahol a keresztényeket nem keresztények
üldözték. Magamról annyit hogy nem vagyok marxista. Üdvözlettel: Unholy Kain
A HSL Erdő Péterhez intézett nyílt levele
"Tisztelt" Erdő úr!
Engedje
meg nekünk, hogy a Piliscsabán megrendezett, egyházi iskolák oktatásban
betöltött szerepéről szóló konferencián elhangzottakra és egyéb
kapcsolódó eseményekre a Hungarian Satanic Legion szabad gondolkodó és sátánista nézeteket valló szervezet pár mondatban reagáljon.
Ön
a kultúra megújulásáról beszélt és arról, hogy a vallás ebben döntő
szerepet játszhat. Ezen kijelentésével egy határozott útvonalat kíván
burkolt formában kijelölni, mellyel az egyház új teret "hódíthatna"
magának. Továbbra is zajlik a keresztesháború és a hitük kétségbeesett
életben tartása, csak éppen a hivatalos eszközökkel. Az egyház megpróbál
az élet minden területére betörni. Kapzsi szemeikkel folyton fürkészik a
kiaknázatlan lehetőségeket, hogy a lélek pestisét terjesszék. Karmaikat
az emberiség húsába vájva több, mint 2000 éve kitartatják magukat.
Prostituáltak módjára megalkusznak bárkivel, hogy fényességben
pompázhassanak, bizonyíték erre a megannyi konkordátum,
amit az évszázadok során a politikai hatalmon lévő vezetőkkel
megkötöttek, köztük Hitlerrel is. Az egyház igyekszik mindent megtenni
azért, hogy biztosítsa a jövő nemzedék bárányainak céltudatos
kitermelését és a hasznosság látszatát próbálják fenntartani.
Mohóságukat bizonyítja, hogy nem érik be azzal, amijük van, hanem az
egész társadalmat vallásossá szeretnék formálni. A nácizmus és a
kommunizmus törekvései a vallás betiltása érdekében nem bűncselekményt,
sokkal inkább megfontolt lépéseket jelentettek az emberiség érdekeinek
képviseletében, hiszen felismerték az egyházak haszontalanságát.
Természetesen tiszteletben tartjuk az emberek vallásos meggyőződését,
viszont ön téved abban, mikor azt állítja, hogy a vallás nem magánügy. A
vallásos, hitbéli meggyőződés véleményünk szerint mindenkinek a
magánügye. Nem kellene a közszolgálati televíziókat vallásos műsorokkal
"fertőzni" hiszen a vallásos hírekre, programokra és egyházi
nyilatkozatokra senki sem kíváncsi, egy bizonyos közösséget kivéve.
Sugározzák ezen műsorokat külön egy a hívő embereknek fenntartott
csatornán. Önök egyből egyházellenességet kiáltanak, ha valakik nem
osztják a nézeteiket és nem lépnek fel partnerként az egyházzal szemben.
Óvodákat, iskolákat működtetnek, közben képtelenek önerőből fenntartani
ezen intézményeket és reklamálnak, amikor állami pénzeket vonnak el
önöktől. A rendszerváltás szégyene az, hogy a felszámolt intézményeket
visszaadták az egyházak irányításába, tulajdonába és ennek tetejében
abszurd módon elvárják, hogy milliárdokkal támogassák ezeket. Nem csak
az egyházak szenvedik el az országunkra kiható recessziót, hanem ezen
tény a társadalom minden egyes tagjára kihatással van. Próbáljanak meg
önmérsékletet tanúsítani és vegyék tudomásul, hogy önök is megérzik az
állami megszorításokat. A bíboros úr szolidáris és reményekben
gazdagabb társadalmat akar létrehozni, amelynek nem titkolt célja az
emberek elméjében jelen lévő megalkuvás felerősítése. Akik csak
reménykedni tudnak, s legnagyobb cselekedetük a reményteli imádság,
gyakorlatilag semmit nem tesznek sem a társadalomért, sem pedig saját
magukért, s családjaikért sem. Az embereket márpedig nem reménykedésre, s
ennek értelmében csöndes megalkuvásra kell nevelni s buzdítani, hanem
cselekedetekre. Azoktól, akik felesleges imádságokkal cserélik fel a
hasznos munkát, a cselekvés frissítő erejét, ugyan mit akar elvárni? A
szolidaritással is ugyanezt lehet csak elérni, ami egyáltalán nem azt
jelenti, hogy az emberek harcoljanak egymással. De ha a társadalom
folyton csak birka módjára tűr, akkor senki ne csodálkozzon, hogy előbb
utóbb belefásul. És ezt ezzel a vallással beléjük nevelik. Az embereknek
az ERŐ, a CSELEKVÉS, és a józan gondolkodással elért SZABAD AKARAT
hármasságát kell oktatni.Továbbá érthetetlen számunkra egyes
médiák mély, vélhetően "cinkos" csendbe való burkolózása a témát
illetően, ami az egyházak kiterjedő befolyására, valamint az általuk
tökéletesen működtetett cenzúra jelenlétére engedi következtetni.
Megnyugtató a tudat, hogy némelyek aggodalmukat fejezik ki
a kereszténység tervszerű, célirányos törekvéseit illetően. Engedje
meg, hogy egy rövid idézettel szolgáljunk Buda Péter és Gábor György A
Politika szolgálólánya című könyvéből: "a vallási és teológiai
szempontok egyre inkább megpróbálnak behatolni a modern államok
törvénykezési gyakorlatába, mintegy normatívaként és abszolút
értékrendként erőltetve önmagukat és önnön értékrendjüket a
világnézetekben, ideológiákban és hitekben plurális, demokratikus és
szekuláris társadalmakra" "a vallási átstrukturálódások, a
vallási-hatalmi szempontok és igények, avagy a vallási-civilizatorikus
ellentétek immár meghatározó szerephez jutottak napjainkban, s az
előrejelzések a konfliktusok további fokozódását jelzik" Ezen
tények elhallgatása és a beletörődés csak elmélyítik a gyógyulatlan
sebeket. Józan gondolkodású ember nem hagyhatja, hogy az olvasott
következtetések és jóslatok a realitás talajára tévedjenek. Megfontolásra javasoljuk a Hungarian Satanic Legionnyílt leveléből kiragadott alábbi részleteket:
Az
egyház minden egyes évet külön mottóval ruház fel. (2008 a biblia éve,
2009 a papok éve) Javasoljuk, hogy az elkövetkezendő időben évszázados
periódusokat vezessenek be. A 2010-től kezdődő száz éves ciklusnak pedig
az "Évezredes emberiségellenes bűneink színe vallása és vezeklésünk
évszázada" címet adják, mely idő alatt színt vallanak és vezekelnek az
inkvizícióban és azelőtt, valamint a napjaikban elkövetett bűneikért.
Az egyházak azonnal szüntessék be a jövő nemzedék bárányainak aljas, céltudatos kitermelését. Hagyjanak
fel az óvodás korúak hitre való oktatásával, nevelésével,
befolyásolásával. Egy óvodás korú gyermek még éppen csak ismerkedik a
világgal és semmi szükség rá, sőt teljesen felesleges a fejlődő értelmét
az istenbe vetett hittel terhelni. Ne kereszteljenek gyermekeket,
hiszen ezzel egy életre megbélyegzik őket, akaratuk ellenére.
Azonnali
hatállyal függesszék fel és vonják ki átlátszó propagandájukból saját
maguk felmagasztalását és fejezzék be a nélkülözhetetlenségüket károgó
hamis mondatokat, melyekkel önmagukat és a megtévesztett embereket
áltatják.
Valljanak színt az egyház és isten nevében
elkövetett gyilkosságokról, boszorkányüldözésekről, máglyán való
elégetésekről, kínzásokról más vallású népek hitének semmibe vételéről,
kereszténnyé formálásáról avagy a vallásuk erőszakos terjesztéséről.
Tegyék kötelezővé ezen bűnök tanintézményekben való oktatását, hiszen
ezek kitörölhetetlenek múltjukból és szerves részei jelenüknek.
Ismerjék be, hogy a keresztény erkölcs, keresztény értékrend valójában nem is létezik.
A
Magyar himnusz szövegi részét a lehető leghamarabb változtassák meg,
hiszen egy ország hivatalos állami jelképe nem köthető egy bizonyos
vallási csoporthoz. Semmi helye a himnuszban az istenhez való
könyörgésnek és az iránta való alárendeltség sugallásának. A Magyar
himnusznak nem a keresztények himnuszának kellene lennie, hanem egy
ország himnuszának, amit a különböző vallású emberek egyöntetűen fel
tudnak vállalni.
Ajánlott könyvek: Malota László: Gyalázatosak szentélye és Szentségtelenek című könyve.
"A
magyarországi rendőrségen is mind több büntetőeljárás indul
gyermekpornó tartalmú képek készítése, illetve terjesztése miatt. Az
elmúlt évhez képes a feljelentések száma a háromszorosára nőtt. A
gyanúsítottak sokszor megbecsült szakmával rendelkező, rendezett életet
élő férfiak. A héten – a Magyar Hírlap által közzétett információ
szerint – egy budapesti katolikus papnál is házkutatást tartottak, aki a hírek szerint fiatal fiúk képeit gyűjtögette, majd tette közzé saját honlapján." "1950 és 2002 között 4450 katolikus pap követett el szexuális erőszakot gyermekeken. (Összesen 11 ezer gyermekről van szó.) A
valós adatok ennél sokkal megrendítőbbek. A katolikus egyháznak csupán
egyetlen tényszerű megállapítása van a kérdéssel kapcsolatban: a
problémával végre szembe kellene nézniük."
http://www.hetek.hu/hit_es_ertekek/200310/nehez_orokseg "az egyházi szolgálatban álló katolikusok, mind az egyházi rendezvényeken részt vevő laikus hívők száma tovább csökkent
az elmúlt negyedszázadban, különösen Európában. A morális
tekintélyvesztés mellett egyre súlyosabb terhet jelentenek a papi
pedofília áldozatainak kifizetett, nagy összegű kártérítések és hallgatási pénzek.
"Írországban az adófizetők egymilliárd eurójából kártalanítják a pedofil papok áldozatait. Mostanra azonban kiderült, jóval több gyermeket zaklattak és bántalmaztak papok, mint eddig hitték, ezért többszörösére nőtt a kártérítés összege."
Magyar pedofil pap Az előkészítő és a megírásban való közreműködésért köszönet: Fátum-nak /Kolima/
Levél Bonyhád város polgármesterének
Tisztelt Polgármester úr!
Engedje meg, hogy a Hungarian Satanic Legion
szabad gondolkodó és sátánista nézeteket valló szervezet röviden
kifejtse véleményét a Bonyhád városban megrendezésre kerülő
bibliafelolvasásról, amit információink szerint a Hit gyülekezete
vallási csoport készül elkövetni.
Tudomásunkra jutott, hogy a városban 4 napos bibliafelolvasás lesz a Hit gyülekezete szervezésében.
Egyszerűen nem is értjük, hogyan juthat egy ép elméjű embernek ilyen abszurd ötlet az eszébe.
Amennyiben a Hit gyülekezetének tagjai, vezetői ennyi szabadidővel rendelkeznek, azt fordíthatnák hasznos célra is.
Ha
már mindenképpen reklámozni szeretnék önmagukat, valamint hitüket a
városkép szebbé tétele érdekében, "Hit gyülekezete" feliratú pólókban
szedjenek szemetet, eldobált cigarettacsikkeket, üvegeket.
Ha
ez ellenkezik elveikkel, akkor javasoljuk látogassanak el a
legközelebbi árvaházba és egy életen keresztül olvassanak fel meséket az
ott élő gyermekeknek, akkor is ha ők nem szeretnék. Hiszen most is
olvasni fognak, ráadásul 4 napon keresztül, holott senki sem kérte fel
őket erre.
Mivel a parádéjukat a város legnagyobb
szabadtéri parkjában tartják közvetlenül a városi könyvtár előtt. Ezért
azt javasoljuk hogy a jövőben ne nyilvános tereken vagy parkokban
tartsák a rendezvényeiket, hanem egy a saját költségükön kibérelt
teremben, mert így sok ember napját teszik tönkre. A könyvtár előtt van a
város legnagyobb játszótere is valamint parkja is, tehát rengeteg ember
megfordul egy nap alatt ott, ahol tartják a felolvasást. Vélhetőleg minél nagyobb feltűnést akarnak kelteni ezzel az esztelen ötlettel. Kételkedünk
benne, hogy ezen emberek mindegyike 4 napon át a biblia szövegét
szeretné hallgatni. Ezenkívül sérti még az ateista, valamint a
kereszténységet más szemszögből tekintő emberek hitét vagy vallásról
való gondolkodását. Nem beszélve arról, hogy a bibliában istenük
egyenesen a más vallású emberek megölését parancsolja. Mózes ötödik
könyve 13. 7-15 alatt világosan beszél erről. Egy másik példa erre: A
krónikák második könyve 15,13 alatt található.
Ezen
groteszk elképzelésüknek a város bármely temploma is megfelelő
helyszínül szolgálhatna, mely közül az egyik felújítására a közelmúltban
5 millió forintot pazaroltak el. Olvassák akár 30 éven keresztül
egyfolytában a bibliát, ha ettől megnyugszik a lelkük, de nem kell ennek
ekkora hírverést csinálni. Ez az egész maratoni, kéretlen bibliafelolvasás kezd a homoszexuálisok magamutogató felvonulására hasonlítani.
Teljesen felesleges, valamint abszolút értelmetlen egy ilyen haszontalan műsornak helyt adni. Tisztában
vagyunk vele, hogy ennek megakadályozása a demokrácia szabályaiba
ütközne és csak remélni tudjuk, hogy csupán ezen ok miatt enged teret
ennek a kezdeményezésnek.
Javasoljuk, hogy a hasonló egyházi programok megkezdése előtt olvassák fel vagy plakátolják ki a Hungarian Satanic Legionnyílt leveléből kiragadott alábbi részeket:
Az
egyház minden egyes évet külön mottóval ruház fel. (2008 a biblia éve,
2009 a papok éve) Javasoljuk, hogy az elkövetkezendő időben évszázados
periódusokat vezessenek be. A 2010-től kezdődő száz éves ciklusnak pedig
az "Évezredes emberiségellenes bűneink színe vallása és vezeklésünk
évszázada" címet adják, mely idő alatt színt vallanak és vezekelnek az
inkvizícióban és azelőtt, valamint a napjaikban elkövetett bűneikért.
Imádkozzanak naponta nyilvánosan a rengeteg megölt, megkínzott emberekért a fajtalankodásaikkal megrontott gyermekekért.
Az egyházak azonnal szüntessék be a jövő nemzedék bárányainak aljas, céltudatos kitermelését. Hagyjanak
fel az óvodás korúak hitre való oktatásával, nevelésével,
befolyásolásával. Egy óvodás korú gyermek még éppen csak ismerkedik a
világgal és semmi szükség rá, sőt teljesen felesleges a fejlődő értelmét
az istenbe vetett hittel terhelni. Ne kereszteljenek gyermekeket,
hiszen ezzel egy életre megbélyegzik őket, akaratuk ellenére.
Azonnali
hatállyal függesszék fel és vonják ki átlátszó propagandájukból saját
maguk felmagasztalását és fejezzék be a nélkülözhetetlenségüket károgó
hamis mondatokat, melyekkel önmagukat és a megtévesztett embereket
áltatják.
Valljanak színt az egyház és isten
nevében elkövetett gyilkosságokról, boszorkányüldözésekről, máglyán való
elégetésekről, kínzásokról más vallású népek hitének semmibe vételéről,
kereszténnyé formálásáról avagy a vallásuk erőszakos terjesztéséről.
Tegyék kötelezővé ezen bűnök tanintézményekben való oktatását, hiszen
ezek kitörölhetetlenek múltjukból és szerves részei jelenüknek.
Ismerjék be, hogy a keresztény erkölcs, keresztény értékrend valójában nem is létezik.
A
Magyar himnusz szövegi részét a lehető leghamarabb változtassák meg,
hiszen egy ország hivatalos állami jelképe nem köthető egy bizonyos
vallási csoporthoz. Semmi helye a himnuszban az istenhez való
könyörgésnek és az iránta való alárendeltség sugallásának. A Magyar
himnusznak nem a keresztények himnuszának kellene lennie, hanem egy
ország himnuszának, amit a különböző vallású emberek egyöntetűen fel
tudnak vállalni. Az előkészítő és a megírásban való közreműködésért köszönet: Caledonian-nak.
A HSL nyílt levele, közleménye
A
Hungarian Satanic Legion nyílt levélben fordul a magyarországi egyházi
vezetőkhöz, vallási internetes oldalakat működtetőkhöz, online
hírportálakhoz, kereskedelmi és közszolgálati rádiókhoz, vallási
rádiókhoz.
Felhívjuk az egyházi témájú honlapok, egyéb
médiákban leadott műsorok szerkesztőinek valamint a hírportálak, rádiók,
vezetőinek, szerkesztőinek figyelmét, hogy a jövőben tartózkodjanak a
sátánizmus témában történő félretájékoztatástól, az emberek
megfélemlítését célzó és ellenséges indulatokat szövő, megvetést
előidéző írások, hanganyagok leközlésétől. Az ilyen és hasonló
megnyilvánulások az emberek tisztán látását zavarják meg és a
tájékoztatás helyett sokkal inkább nevezhetőek tudatos zavarkeltésnek,
félretájékoztatásnak, mivel ezen esetekben, szinte kivétel nélkül
sajátos hangnemben a másik fél véleményének teljes kizárása mellett
közlik a vélt igazságukat. Amennyiben a későbbiek folyamán bármilyen
bűncselekményt elkövető személy, személyek a témához szervesen kötődő
írások, műsorok kapcsán felmerülne a sátánizmus, ebben hitelesen csak a
Hungarian Satanic Legion szabad gondolkodó és sátánista nézeteket valló
szervezet nyilatkozhat. Valamint egy esetleges bűncselekmény kapcsán
kérjük ne nevezzék rögtön sátánistának az elkövetőt, mielőtt ezt
megtennék, kérjék ki a megfelelő helyről a szükséges információkat. A
Hungarian Satanic Legion csak és kizárólag tagjait, szimpatizánsait
tekinti sátánista nézeteket valló embereknek.
Javasoljuk,
hogy vallástól felekezettől független, pszichológusokból,
szexuálpszichológusokból, viselkedéskutatókból álló csoport alapos
vizsgálatnak vesse alá a papi hivatást választókat, valamint az
egyházhoz tartozó egyéb pozíciókat betöltő embereket az elméjükben
esetlegesen bekövetkezett negatív változások, perverziók után kutatva.
Minden fél év után ezen vizsgálatokat kötelezően újra kellene végezni.
Ezzel minimálisra csökkenhetne az esélye annak, hogy pedofil papok
molesztálják gyermekeinket, mély és soha be nem gyógyuló sebet hagyva
lelkükben. Továbbá az egyház által üzemeltetett óvodákban és általános
iskolákban hasonló vizsgálatokat végezzenek el. Minden egyes gyermeket
meg kell vizsgálnia, ki kell kérdeznie egy szakértőkből álló csoportnak,
áldozatai voltak e egyházi személyek bomlott elméjű perverz játékainak,
közeledtek e hozzá abnormális módon. Meg kell törni az áldozatok
hallgatását és felszínre kell hozni az összes ilyen ügyet.
Javasoljuk,
hogy vallástól felekezettől független az egyházi költségvetésbe
korlátlan belátással rendelkező vizsgáló, felügyelő csoportot állítsanak
fel az illetékesek. Ellenőrizzék le évekre visszamenőleg, hogy hová
folyt el az államtól kapott irreálisan magas, jogtalan támogatás és hová
tűnnek a hívektől beszedett adományként nevezett pénzösszegek. Azonnali
hatállyal függesszék fel az egyház valamint a vallási intézmények,
szervezetek mindennemű támogatását. Azon intézményeket, melyeket az
egyház működtet, legyen az óvoda, iskola stb. és nem képes önerőből,
külső segítség nélkül fenntartani, üzemeltetni azokat a Magyar állam
fennhatósága alá kell helyezni, vagy meg kell szüntetni.
Javasoljuk,
hogy azon templomokat, ahol a hívő, templomjáró emberek száma nem
haladja meg a 100-at, valamint amelyekre irreálisan magas mértékeket
öltene a renoválásra fordítandó összeg, gondolkodás nélkül, azonnal
bontsák le. A használaton kívüli templomokkal ugyanígy tegyenek.
Az
egyházi személyek vonuljanak ki a közéletből, politikából és maradjanak
meg saját hivataluknál, hiszen nem tudnak döntéseikben elvonatkoztatni
istentől, hitüktől, hiszen a politikában csakúgy, mint a hétköznapi
életben is a probléma megoldó képességeire, tapasztalataira és az
ösztöneire van szüksége az embernek, nem pedig az istenbe vetett hitre.
Azonnali
hatállyal függesszék fel és vonják ki átlátszó propagandájukból saját
maguk felmagasztalását és fejezzék be a nélkülözhetetlenségüket károgó
hamis mondatokat, melyekkel önmagukat és a megtévesztett embereket
áltatják.
Javasoljuk, hogy állítsák vissza az alternatív
büntetési módokat, valamint a halálbüntetést. A papi és egyéb vezető
pozíciókat betöltő egyházi személyeket poligráfos vizsgálatnak vessék
alá. Vizsgálják ki, hogy az életük eddigi szakaszáig valóban mindenre
kiterjedően betartották e a biblia utasításait, melyeket a mai napig
példaértékűnek és követendőnek tartanak, valamint tiszta, őszinte hittel
rendelkeznek e, mentesen bármilyen eltévelyedéstől, perverziótól.
Amennyiben kiderül, hogy vétettek és megszegték esküjüket, hitüket,
nyilvánosan korbácsolják meg őket. Ha újból vétenek, kivétel és elnézés
nélkül a lehető legsúlyosabb büntetést szabják ki velük szemben.
Az
egyház minden egyes évet külön mottóval ruház fel. (2008 a biblia éve,
2009 a papok éve) Javasoljuk, hogy az elkövetkezendő időben évszázados
periódusokat vezessenek be. A 2010-től kezdődő száz éves ciklusnak pedig
az "Évezredes emberiségellenes bűneink színe vallása és vezeklésünk
évszázada" címet adják, mely idő alatt színt vallanak és vezekelnek az
inkvizícióban és azelőtt, valamint a napjaikban elkövetett bűneikért.
Imádkozzanak naponta nyilvánosan a rengeteg megölt, megkínzott
emberekért a fajtalankodásaikkal megrontott gyermekekért.
Az egyházak azonnal szüntessék be a jövő nemzedék bárányainak aljas,
céltudatos kitermelését. Hagyjanak fel az óvodás korúak hitre való
oktatásával, nevelésével, befolyásolásával. Egy óvodás korú gyermek még
éppen csak ismerkedik a világgal és semmi szükség rá, sőt teljesen
felesleges a fejlődő értelmét az istenbe vetett hittel terhelni. Ne
kereszteljenek gyermekeket, hiszen ezzel egy életre megbélyegzik őket,
akaratuk ellenére. Az a szülő, aki ilyet tesz gyermekével csak saját
magára gondol s arra, hogy a családi hagyományokat követve beálljon a
sorba. Fel kell rúgni ezeket a hagyományokat, meg kell szakítani
mindennemű kapcsolatot az egyházzal, hiszen kártékony és haszontalan
jelenlétük mindenki életére kihatással van. Haszontalanok és
kártékonyak, mert hamis fényükkel megvakítják az embereket és állandó
kontroll alatt tartják őket, mindezt olyan tökéletesen végzik, hogy az
áldozat önként és dalolva hajtja a fejét a hurokba. Felhívjuk
a vallási tartalmú internetes oldalakat működtető honlapok
szerkesztőinek figyelmét, hogy azonnal fejezzék be az önsajnáltatást és a
keresztényüldözésekre való felhívás helyett adjanak teret az egyház és
isten nevében elkövetett gyilkosságokról, boszorkányüldözésekről,
máglyán való elégetésekről, kínzásokról más vallású népek hitének
semmibe vételéről, kereszténnyé formálásáról avagy a vallásuk erőszakos
terjesztéséről. Tegyék kötelezővé ezen bűnök tanintézményekben való
oktatását, hiszen ezek kitörölhetetlenek múltjukból és szerves részei
jelenüknek.
Ismerjék be, hogy a keresztény erkölcs, keresztény értékrend valójában nem is létezik.
A
Magyar himnusz szövegi részét a lehető leghamarabb változtassák meg,
hiszen egy ország hivatalos állami jelképe nem köthető egy bizonyos
vallási csoporthoz. Semmi helye a himnuszban az istenhez való
könyörgésnek és az iránta való alárendeltség sugallásának. A Magyar
himnusznak nem a keresztények himnuszának kellene lennie, hanem egy
ország himnuszának, amit a különböző vallású emberek egyöntetűen fel
tudnak vállalni.
Lesznek, akik "persecutio
christianorum"-ot fognak kiáltani, de mi távol állunk a
botránykeltéstől, mások megsértésétől, pusztán javaslatainkat közöljük
az érintettekkel, nyílt levél formájában.Hangsúlyozni
szeretnénk, hogy levelünk megírását nem mások megbotránkoztatása,
megsértése motiválta. Nem áll szándékunkban szándékosan törvényt
sérteni. Éppen ezért, aki törvénysértő kijelentésre lesz figyelmes
levelünk elolvasása közben, kérem jelezze. Igyekszünk a lehető
leghamarabb átfogalmazni az esetlegesen felmerülő ilyen részeket. Ez
pusztán egy nyílt levél, melyben gondolatainkat továbbítjuk az
érintettek felé. Aki többet képzel e mögé, vélhetőleg elfogult és erős
fantáziával van megáldva.
Köszönetet mondunk az előkészítő és egyéb segítségnyújtásokért az alábbiaknak: Kira, Fátum, Nexanadra, Caledonian, Damned, Unholy Kain