• Home
  • HSL
  • Sátán, sátánizmus
  • Revelatio Satanae
    • Liber I.
    • Liber II.
    • Liber III.
  • DOCTRINAE INFERNALES
    • Scriptum Infernum
    • Praeconium
    • Epistola Moral Doctrina
  • Példabeszédek
  • Bibliai kegyetlenségek
  • Jelképek
  • Contact / Linkek
  • Szertartások
  • Média
  • GY.I.K.
  • Aleister Crowley
  • Anneliese Michel
  • Közlemények
  • Versek, idézetek
  • Galéria
    • Stop the madness
    • Blasphemous items
Evangélikus mulatság

Az orgonáért báloztak az evangélikusok címmel jelent meg egy beszámoló a newság.hu honlapján.
A megjelent cikkhez írt hozzászólásban a HSL részletesen kifejtette az álláspontját, amit szokásunktól eltérően ebben a menüpontban is közzéteszünk.
Tekintettel arra, hogy ennek tartalma az összes Magyarországon bejegyzett és tevékenykedő egyházra egyaránt vonatkozik.


Kapcsolódó tartalom:

http://www.newjsag.hu/2014/02/18/az-orgonaert-baloztak-az-evangelikusok/

 Az alábbi képen a bált megálmodó személy látható teljes menetfelszerelésben.

Lázár Zsolt evangélikus esperes

Picture
A Hungarian Satanic Legion üdvözli és a katolikus, református valamint az összes bejegyzett egyház számára is követendő példaként helyezi előtérbe a Lázár Zsolt esperes "úr", minden bizonnyal isteni sugallatra megszületett orgonafelújítási projektjét, amely egy bál formájában öltött testet. Mint láthatjuk az elgondolás működőképes, hiszen az egy vallási közösségbe tartozó istenfélő emberek egy ilyen csoportos összejövetel alkalmával hamarabb kinyitják a pénztárcájukat és cserébe a bálon tapasztalt hatás, némi kulturális élményt és az összetartozás érzetét is jelentheti a számukra.

A Newjsag.hu oldalon olvashatjuk, hogy a bálon befolyt pénz csak töredéke annak, amire szükségük lenne ezért jó szokásukhoz híven ismételten mások pénzéből próbálják pótolni a hiányzó összeget. Ahelyett, hogy önmérsékletet tanúsítanának és kivárnák, amíg összegyűlik a hőn áhított 6 millió forint.

A HSL ennek ellenére a vigasság megálmodójának javasolja, hogy gondolja tovább ezt a megkezdett koncepciót és teremtsék meg önerőből, híveik adományából az egyházuk életben tartásához szükséges horribilis mértékű pénzösszeget, amit jelenleg a Magyar Állam az adófizetők pénzéből finanszíroz. Köztük olyan jelentős létszámú adófizető állampolgárokkal, akiknek eszük ágában sincs semmilyen közösséget felvállalni sem az evangélikusokkal sem pedig más egyházakkal.

A Magyarországon üzemelő egyházak különböző jogcímeken súlyos tízmilliárdokat szivattyúznak ki az államkasszából, miközben a kormány az önkormányzatok helyett egyre több iskola és óvoda működtetését bízza az egyházak felügyeletére. Ezzel is látszólagos alapot teremtenek az államkasszából történő egyre nagyobb összegek vég nélküli kitalicskázásához, valamint lehetőséget is kapnak arra, hogy kitermelhessék egyházuk számára a jövő nemzedék bárányait. Ráadásul az ölükbe hullott milliárdok felhasználásának ellenőrzését a törvény tiltja. Még az Állami Számvevőszéknek sem tartoznak elszámolási kötelezettséggel.

Bocsássák meg nekünk ha a reverendát hordó emberekben nem az isten szolgáit hanem teljesen mást vélünk felfedezni...

A HSL tájékoztató célzatú levele Jászberényi Sándor számára

Örömmel nyugtázzuk, hogy az Athena Intézet módosította álláspontját a szervezetünkkel kapcsolatban. Az "Azonosított gyűlöletcsoportok" kategóriából egy időre át lettünk helyezve a "Figyelőlistára vett szervezetek" közé, mára pedig elmondhatjuk, hogy az "Inaktív csoportok" közé helyeztek bennünket.

Tévednek de tévedésük megbocsátható. Hiszen szervezetünk fő tevékenysége a tájékoztatás mellett az információk megosztása, amit soha nem fogunk abbahagyni. Tájékoztatásul közöljük, hogy eddig sem szüneteltettük munkásságunkat csak éppen tevékenységi köreink változtak és kikerültünk az önök szűk látóköréből. Ezek után sem fogjuk feladni az elveinket és hitünket. Szomorúan vesszük tudomásul, hogy nem tudnak szakítani azzal az elmúlt rendszerrel, amely a megfigyelésekkel, listázásokkal és jelentésekkel rengeteg ember életét tette tönkre. Ezen múlt béli hagyatékokat nem ápolni, hanem eltemetni kellene.

Felhívjuk a figyelmüket arra, hogy a jövőben tartózkodjanak az emberek szándékos megtévesztésétől és hagyatkozzanak a tényszerűségekre. Ne fantáziálgassanak és ne túlozzanak vagy ha mindenképpen erre van szükségük tegyék de csak maguk között. Ne szolgálják ki a keresztény és zsidó vallású érdekcsoportok igényeit. Csak az igazságot írják rólunk! Így is épp elég károkat okoztak a szervezetünknek. Nem törünk be temetőkbe, nem borogatunk sírokat, nem kínzunk állatokat. Az idézőjeles ellenség nem a temetőkben van. Az idézőjeles ellenség nem a keresztény emberek személye. Az ellenség maga az ideológia, ami az emberek fejében van. Véleményünk szerint nem lehet létjogosultsága egy olyan vallásnak, amely túlélésében az erőszak és a megfélemlítés játszotta a fő szerepet. Bármekkora nyomás is nehezedik ránk, nem fogjuk hagyni, hogy a sátánizmust befeketítsék és a sátánista embereket megfosszák a hitüktől és attól, hogy kinyilvánítsuk véleményünket a Magyarországon működő más vallási csoportokkal szemben. "Célkeresztben" elsősorban a kereszténységgel, hiszen szent könyvük lapjain az erőszakra a halálra és a megfélemlítésre építi fel istenük a hatalmát. Semmi probléma a békével és a szeretettel. A probléma ott kezdődik, amikor ezen két szót egyesek saját céljaik felhasználására fordítják. Ráadásul olyanok, akik hírből sem ismerik ezen szavak jelentését. Múltjuk szerves része az erőszak. Terjeszkedésük és hitük megtartása is rengeteg ártatlan emberéletet követelt. A romlás iszonyú mértékben fertőzte meg a kereszténységet, hiszen a világszerte tomboló szexuális bűncselekményeiktől, pénzmosási és egyéb botrányaiktól hangos a külföldi és hazai sajtó. Erőszakkal el lehet hallgattatni bennünket de a történelmet a múltat és a jelent megmásítani nem tudják!

Mi vagyunk a nem létező lelkiismeretük, akik fejük felett kongatják az emlékezés harangját!

Mi vagyunk azok, akik nem felejtenek!

Mi vagyunk azok, akik nem tudnak megbocsátani!

Mi vagyunk a Légió!

A HSL dr. Somogyi Katalinhoz intézett nyílt levele


"Tisztelt" Somogyi Katalin!


Engedje meg, hogy ez úton nyílt levél formájában reagáljunk a 2013. 06. 29.-én az    RTL Klub Fókusz Plusz című műsorában adott hanyag és minden tényszerűséget nélkülöző megnyilvánulásához a sátánizmus és a sátánista emberek pszichikai állapotával kapcsolatban.


Először is nem tudjuk, hogy honnan vette a bátorságot ahhoz, hogy olyan témában nyilatkozzon, amelyet vagy nem ismer vagy pedig csak nagyon felszínesen. Mindkét esetben felelősség terheli Önt a nyilatkozatáért, amivel véleményünk szerint megtévesztette azokat az embereket, akik ezt a műsort nézték. Amennyiben Ön egy felelősségteljes embernek tartja magát, legalább annyit megtehetett volna, hogy tájékozódik a témában, mielőtt nagy nyilvánosság előtt általánosságban sérült személyiségű embereknek nevezi a sátánistákat. Bizonyára elvakította Önt a szereplési vágy lehetősége és feláldozta az emberek tényszerű tájékoztatását a magamutogatás oltárán. Még egy lehetőség van de ebbe bele sem merünk gondolni. Mégpedig az ha nyilatkozata teljesen szándékosan hangzott el úgy, hogy az kiszolgálja a ma Magyarországon működő keresztény és zsidó vallású érdekcsoportok elvárásait, igényeit és célzatosan degradálja a sátánista embereket. Mindkét esetben lelke rajta.


A "sérült személyiségű emberek" megnevezés teljességgel illik azon keresztény és zsidó vallású emberekre továbbá csatlósaikra, akik egy olyan istenben hisznek, aki az általuk szentnek tartott könyvben a bibliában írja elő a papjai számára az állatok rituális kivégzését a vérük szakszerű kifolyatását a tetemek darabjainak elfüstölését a belek eltakarítását. Mindezt azért, mert "kedves illatú füstáldozat ez az úrnak." Továbbá bosszúra és más népek megölésére kéri az isten a követőit, nem kímélve gyermekeket, asszonyokat, férfiakat, időseket sem. Sérült személyiségű emberek azok, akik a vallásuk terjeszkedésének, hatalmuk megtartásának érdekében nem riadnak vissza más emberek megölésétől, megkínzásától, elégetésétől sem. További erőszakos megnyilvánulásokat találhat honlapunk alábbi menüpontjában.

/bibliai-kegyetlenseacutegek.html


A Hungarian Satanic Legion szabad gondolkodó és sátánista nézeteket valló szervezet ezen nyílt levélben hívja fel a figyelmét arra, hogy a jövőben tartózkodni szíveskedjen a hasonló megnyilvánulásoktól, általánosításoktól. Valamint ha véleményét kikérik, először próbáljon meg tájékozódni abban a bizonyos témában, hiszen a sátánizmus kérdése nem tartozik bele az alvászavarok kategóriájába, ami az Ön állítólagos specialitása.


A HSL közlemlénye a pedofil botrányokkal kapcsolan

Kéz a kézben


Az időről időre napvilágra kerülő pedofil, homoszexuális, pénzügyi és egyéb botrányaik kapcsán, amik szinte már védjegyeivé váltak a kereszténységnek joggal vonhatjuk le azt a következtetést, hogy a rothadás belülről emészti a rendszerüket. Az ember spirituális energiáinak elpocsékolása és haszontalan irányba való terelése a második legnagyobb bűnük. A hólyagok teljesen elárasztották a kereszténység mezítelen testét és a fekélyek egymás után fakadnak ki. Próbálják takargatni a sebeiket, amik olyannyira elszaporodtak, hogy lehetetlen tovább leplezniük. 2012 közepére sikerült elérniük, hogy ez a két fogalom, a pedofília és a kereszténység szinte kéz a kézben járjanak. Világméreteket öltöttek a kereszténységben tevékenykedő emberek, papok, püspökök stb. perverz, pénzügyi és egyéb botrányai. Eközben folyamatosan a megújulásról és a megtisztulásról beszélnek, ami sohasem fog bekövetkezni, hiszen a rossz forrásból való víz beteggé teszi az embert. A köreikben terjedő kapzsiság, hatalomvágy belső feszültségeket és egyre növekvő ellentéteket fog szülni. Mindeközben igyekeznek a külvilág felé egységességet, rendezettséget mutatni, továbbá mindent elkövetnek annak érdekében, hogy az eddigi hatalmukat, befolyásukat a politikai és civil életbe egyaránt tovább növeljék, megszerzett javaik mellé még többet és többet követeljenek az aktuális kormánytól. Teszik mindezt egyenes derékkal, pironkodás és szégyenérzet nélkül. A jelenlegi kormány maximálisan támogatja is őket ezekben a törekvéseikben, hiszen a több tíz milliárd forintnyi évről évre megkapott hitéleti és egyéb támogatások felhasználásáról még az Állami Számvevőszéknek sem tartoznak elszámolási kötelezettséggel. Senkinek nincs joga ahhoz, hogy számon kérje őket, mire is herdálták el az ölükbe hullott milliárdokat, erről törvény is rendelkezik. Ameddig az egyházak az éppen hatalmon lévő kormányt ilyen törvények megalkotására rá tudják venni, addig van is mitől félnünk.

A kifizetések számszerűsítve szinte évről évre emelkedő tendenciát mutatnak, ennek ellenére többek között Erdő Péter bíboros is elégedetlenkedik. Legalább a nyilvánosság előtt megpróbálhatna úrrá lenni a kapzsiságán. Próbálkozik ő de nem sok sikerrel. Amíg jézus idejében a vallás és a hit terjesztéséhez nem volt szükség pénzre, addig a mai világban ez az egész mozgató rugója, elképzelhetetlen lenne a működésük a több tíz milliárd forint állami támogatás nélkül. Finanszírozzák az általuk működtetett intézmények és saját létezésüket híveik adományából és gyakoroljanak önmérsékletet!

Független pénzügyi felügyelő valamint nyomozó hatóság felállításával, melynek korlátlan rálátása lehetne az egyházak pénzügyi folyamataira, belső gazdálkodására, megelőzhetőek lennének a pénzügyi visszaélések. A nyomozó hatóságnak a múltbéli pénzmozgásokat is vizsgálnia kellene.

Továbbá megfontolandó lenne egy olyan civil hatósági szervezet létrehozása, amelyhez nyíltan lehetne fordulnia az erőszakot vagy más perverziót elszenvedett sértetteknek. Tűrhetetlen az, hogy saját berkeiken belül vizsgálják ezeket az eseteket. Csak ezért történhet meg az hogy évekkel, évtizedekkel a bűncselekmények megtörténte után derül fény az elkövetőkre és így a büntetésük sehogyan sem vagy pedig csak részben történik meg az elévülés miatt. Magyarországon és a világ összes országában szükséges lenne ezeknek az intézményeknek a felállítása, amelyek kizárólag és kiemelten ezekkel az ügyekkel foglalkoznának. Ügyelve arra, hogy a kereszténységhez tartózó lobbicsoportok, politikai pártok, öncélú „gyűlöletvadász” szervezetek, ne akadályozhassák a munkájukat és az ilyen ügyek nyilvánosság elé tárását.

Ha már az állítólagos zsidó áldozatok emlékére holokauszt világnapot tartanak és hónapról hónapra csontig rágják a már régen lerágott húst a televíziókban és egyéb médiákban, akkor az egyházi személyek által megrontott gyermekek számára is kijelölhetnének egy napot. Vagy egy egész hetet, akár egy teljes hónapot is. Ki meri azt mondani, hogy egy zsidó származású ember többet ér egy megrontott gyermeknél? Vagy ki meri azt mondani, hogy a megalázott gyermekek nem érdemlik meg azt, hogy egyszer egy évben rájuk is emlékezzenek vagy megkövessék őket csakúgy, mint az előbb említetteket?

A HSL nyílt levele az Athena Intézet igazgatójának

 A mindennapi.hu keresztény közéleti hírportálon megjelent nyílt levél az alábbi linken olvasható:http://www.mindennapi.hu/cikk/tarsadalom/nyilt-levelben-tiltakoznak-a-satanistak/2010-12-28/951

A fenti levél, végleges, letisztult formában:

A HSL nyílt levele az Athena Intézet igazgatójának

Tisztelt Domina úr!


Véletlenül bukkantunk rá a mindennapi.hu keresztény közéleti hírportálon arra a cikkre, aminek táptalajául szolgált az Athena Intézet elemzésnek nem minősíthető írása. http://www.mindennapi.hu/cikk/belfold/a-keresztenyellenesseg-ugyanolyan-mint-az-antiszemitizmus/2010-12-13/747 Az bizonyára csak a véletlen műve lehet, hogy éppen a napokban lendültek működésbe és máris feltérképezték az önök által gyűlöletcsoportoknak kikiáltott közösségeket. Valamint veszélyességük szerint besorolták, pontozták azokat és éppen egy keresztény hírportál volt az, aki helyet biztosított kiáltványuk közzétételére.
Némileg értetlenül állunk az előtt és felháborítónak tartjuk, hogy a Hungarian Satanic Legion szabad gondolkodó és sátánista nézeteket valló szervezetünket is alaptalanul benevezték ebbe a nem minősíthető pontversenybe. Úgy gondoljuk, hogy az Athena Intézet megalakulása mögött, magas rangú keresztény csoportok, keresztény vezetők is állhatnak, egyéb érdekcsoportok vezetőivel együtt, akik pillanatnyi érdekeiknek megfelelően előhúzhatják az aktuális elemzéseket, mintegy bizonyítást nyerve állításaiknak.
Érthető viszont az a reakciójuk ahogyan az önök által kreált keresztényellenességet kezelik és ezt a kreált fogalmat a saját hasznukra fordítva manipulálják. Tipikus keresztény magatartási forma. Gondoljunk csak bele mit tettek a keresztény vezetők, kereszténységgel szimpatizáló pártok mikor megtudták, hogy nem is oly régen a kormány meg akarta nyirbálni a kialkudott "zsebpénzüket"?  Tele van a sajtó valamint az internet a tiltakozásaikkal, amit a lehető legtöbb helyre eljuttattak egyházellenességet kiáltva. Ugyanezt szajkózzák akkor is, mikor a pedofil botrányokkal, homoszexuális papokkal, pénzügyi visszaélésekkel foglalkozik a média. Egyházellenesség. Mit tesznek akkor, amikor valaki nyíltan kifejti álláspontját a hitükkel kapcsolatban, nem fogadja el istenük létezését, ateistának, sátánistának vallja magát? Egyházellenességet, gyűlöletkeltést és különböző abszurd veszélyeket vizionálnak a keresztény portálon megjelent cikket megíró emberrel egyetemben, akinek víziói torzak, viszont az ön és az oldalukon megjelent tanulmányt író illető fantáziáját túlszárnyalni nem tudja.
A sátánizmusban nincsen keresztényellenesség sem pedig gyűlölet bár ezek a fogalmak a közvéleménybe mélyen bele vannak táplálva az egyház és az önök intézetéhez hasonló médiumok által. Nem biztatunk senkit sem bűncselekmények elkövetésére és mi is tartózkodunk ettől, továbbá nem sértegetünk szándékosan senkit sem. Hétköznapi, normális életet élő emberek vagyunk és határozottan tiltakozunk az "erőszakos cselekményekre képes kompánia" jelző használata ellen is. Igaz nézeteink és kritikus hangú véleményünk egy keresztény számára a keresztényellenesség látszatát keltheti de mint már többször is hangoztattuk, ez egy elfogult és erősen eltúlzott megállapítás. A kereszténységgel szembeni kritikáink megfogalmazására azért van szükség, mert a társadalom számára az egyetlen járható útként kiáltják ki hitüket és azt hirdetik, hogy a mennybe menetelt, megváltást csakis az ő hitükön keresztül érhetik el. Minden más hitű ember pogány, lelke elkárhozik és a pokolra jut. Bibliájuk szerint meg is kellene ölni azokat, akik más isteneket követnek vagy nem áldoznak az úrnak.
"„A ki isteneknek áldozik, nem csupán az Úrnak, megölettessék.” (2 Móz. 22.20)" De további emberölésekre is akad bőven utasítás a bibliában. Még egy idézetet engedjen meg: "„És ha valaki nem keresné az Urat, az Izráel Istenét, megölettessék kicsinytől fogva nagyig, úgy a férfi, mint az asszony.” (2Krón. 15.13)"

Persze ezekkel a kinyilatkoztatásokkal semmi bajuk sincsen...


Ezúton kérjük önt és feltehetőleg keresztény megbízóit, hogy hagyjanak fel az emberek szándékos megtévesztésével és armageddoni jóslataik terjesztésével.

 Mindezek ellenére igyekszünk eltávolítani az önök által kifogásolt tartalmat, bár mindez gyorsabban történne ha tudnánk, hogy pontosan mi az, amit önök gyűlöletkeltőnek tituláltak.
Figyelembe véve a keresztény emberek hitéhez kötődő túlérzékenységét, majdhogynem lehetetlen véleményt és kritikát írni róluk a szólás és véleményezési szabadságunk megcsorbítása nélkül, hogy ne kiáltanának azonnal keresztényellenességet, gyűlöletkeltést. Míg Amerikában, ahol szintén demokrácia van, zenekarok tömkelege ontja magából a nyíltan keresztényellenes, istengyalázó szövegeit pl: Kill the christians címmel, addig Magyarországon egy sátánista honlapot, melynek nem a gyalázás és uszítás a célja, gyűlöletkeltőnek degradálnak. Ez nem demokrácia. Legalább is nem a mi demokráciánk!

Levél a magyar Kurír szerkesztőségének

Engedjék meg, hogy a Magyar Kurír honlapján megjelent cikkre, nyílt levelemmel reagáljak, amit a Hungarian Satanic Legion hivatalos oldalán a Közlemények menüpontban is megtekinthetnek.

Aljas módon előre megfontolt szándékból bírálják azon embereket, legyenek az élők vagy holtak, akik felemelték szavukat, mi több tetteikkel bizonyították, hogy az emberek szabadságáért küzdenek. Ők teljes erővel megpróbálták irtani a gazt, bár a tények azt mutatják a probléma gyökeréig sajnos nem tudtak elérni. Önök az esetlegesen elhunyt vagy elhurcolt hitvány élősködőkből, papokból, hitoktatókból, nővérekből próbálnak sikeresen mártírokat csinálni. Nyomatékosan megkérem Önöket NE tegyék ezt és a jövőben hagyjanak fel az efféle cselekedeteikkel. Vérben forgó szemeikkel vádaskodva, fenyegetően tekintenek azokra, akik az Önök érdekeivel ellentétben felemelik a szavukat és bírálják képmutató propagandájukat, egyházellenességet ordítanak. Az egyházuk törekedik az emberek feletti teljes kontroll megszerzése, mindezt a megváltás és a szeretet hamisan csillogó köpenyébe burkolják. Álcázásuk megtévesztésük működőképes hiszen több mint 2000 évük volt arra, hogy ezen mesterségüket szinte tökéletesre csiszolják. Karmaikkal az emberiség húsába vájva rémülten kapaszkodnak és szégyen szemre végigkísérnek századokat, évezredeket. Az egyházak vezetői Önökben gazdáikhoz hűen ragaszkodó, hűségesen csaholó kutyákra találnak, akik a magukfajta érdekemberek undorító képében öltenek testet. Azon embereket, akik felismerték az egyházak és foglalkoztatottjaik haszontalanságát, követelőzésüket, hatalomvágyukat, és megpróbálták az államról végérvényesen levágni a daganatot "bűnösnek" kiáltják ki. Képmutató álszent hívek tömegeit tudhatják a soraik mögött ez az istenük dicső serege. Ennek a népes kompániának, kik csuhát öltenek magukra és az egyetlen isten alattvalóiként gyermekeket rontanak meg hitükkel és perverzióikkal, nem szabadna léteznie. Álszent csőcselék! Reménykedem abban, hogy az elkövetkezendő időkben egy olyan vezető kerül az ország élére, aki tiszteletreméltó elődeik nyomdokain haladva folytatja és be is fejezi megkezdett munkájukat.

A Hungarian Satanic Legion az öntudat ébredésre, valamint az egyház bárminemű közeledésének határozott elutasítására kér minden józan gondolkodású embert! A fenti szöveg kiegészítve korábbi nyílt levelek részleteivel IDE kattintva olvasható!

Szabó István püspökkel folytatott levélváltás

A HSL szimpatizánsai közül Unholy Kain reagált a stop.hu internetes hírportálon olvasható cikkre, melyben szabó istván püspök "úr" sérelmeinek ad hangot. Olvasásért katt ide! Érdemes a cikk alatti kommentekbe is beleolvasni.
 Tisztelt Szabó István püspök!

Ezúton reagálok a budapesti közgyűlésen elhangzottakra. Nem értem miért lenne "packázás" az hogy az állam nem támogatja az keresztény egyház működését.Egyáltalán nem az.Az állam eldöntheti hogy ad-e vagy sem. Önök sajnos természetesnek veszik azt, hogy az állam finanszírozza a működésüket. Az államnak ezer más feladatra kell költenie, miért pont az egyházakat pénzelnék? Ha az állam pénzén tartják fönt magukat akkor minek megy körbe minden misén a persely? Minek nyúlják le még a híveket is?

Én úgy gondolom hogy nagyon is jogos hogy elvették az egyházaktól a földjeik jelentős részét. A hit tanításához nincs szükségük földterületekre. Ne akarjanak még több kárpótlást. Örüljön inkább hogy kaptak valamennyit. Önök szerint az állam jogtalanul vette el a földjeiket de az igazság az hogy az egyház ugyanolyan jogtalanul vette el ugyanazon földeket. Hisz az is valakié volt mielőtt a keresztények rá nem tették a kezüket.Inkább a keresztény egyházak által kizsákmányolt embereket kellene kárpótolni. Önök más kárán élveznek hasznokat. Ne akarjanak több pénzt inkább tartsák meg a Krisztusi szegénységet. Ha ezzel a módszerrel nem megy a vallásuk az már a maguk baja. Senkit nem érdekel. Tartsák fönt magukat ahogy tudják de ne az államtól várják el hogy támogassa a működésüket.

Az Olaszországban történtekről csak annyit szólnék hogy az egyház ne akarjon kirakni a falra egy keresztet egy állami iskolában. Tartsa csak meg a jelképeit a magániskoláiban .Egy vallási jelkép sértő lehet az iskolába járó más vallású gyerekre nézve. De az összes többi gyereket is zavarhatja.Egy iszlám vallású gyereket nagyon is bánt ha a termében egy kereszt lóg a falon. Másrészről ha valaki egy Buddha szobrot állított volna a sarokba akkor meg az egyház háborodott volna föl.Igenis igaza volt annak a szülőnek aki ebből gondot csinált mivel az a kereszt sérti a vallásszabadságát a gyerekének. Ne reklámozzák nap mint nap avval a kereszttel a vallásukat olyanoknak akiket esetleg nem érdekel. Különben sem mutat jól egy kínzóeszköz a falon. Ezzel az erővel egy guillotine-t is fel lehetne állítani az udvaron.

Népszámlálás alkalmával pedig ne kérdezzék meg hogy milyen a vallásom. Ahhoz senkinek semmi köze csak nekem. A vallásom az én belső magánügyem. Ha beszélni akarok róla akkor úgyis megteszem de ne kérdezzék meg csak azért hogy az egyház tisztában legyen azzal hogy hányan maradtak meg a hívének. A keresztény egyház tartson egy külön felmérést ha nagyon érdekli de ne az állammal végeztesse el ezt is. Az egyház nem áll az állam fölött bármennyire is szeretnék ezt.

Összegezve: az egyház ne akarjon az állam pénzén megélni és az egyház ne akarjon betörni állami területekre. Értem ezalatt az iskolákat, óvodákat, hivatalokat és minden egyéb intézményt ahová nem keresztény emberek is járnak. A vallásukat tartsák meg a miséikre. A levél megírásáért köszönet:  Unholy Kain-nak  A püspök válaszlevele
Kedves Unholykain!

Szívesen disputálnék Önnel, ha levelét aláírta volna! Így csak röviden!

Senki nem akar sehova sem betörni, főleg nem állami területekre! Mivel azonban a Magyar Köztársaság Alkotmánya garantálja a vallásos meggyőződésű emberek valamennyi állampolgári jogát, garantálja azt is, hogy gyermekeiket vallásos szellemben neveltessék. Az állam pedig , mióta állami közoktatás létezik – kb. 120 (nem tévedés egyszázhúsz) éve – többek között arra hivatkozva szed adót minden állampolgárától – a vallásosaktól is, tőlem is! -, hogy gondoskodik a gyermekek közoktatásáról. Jelenleg az Állami Számvevőszék, az Alkotmánybíróság határozatai alapján, sőt a kormány megnyilatkozásai alapján is, egyértelműen évek óta sok elmaradás van az egyházi fenntartású iskolák normatívái kifizetése tekintetében. A packázás pedig arról folyik, hogy mikor és milyen címen adja meg az állam ezt a tartozását.

Boldogult rokonom egykor a saját birtokát ajánlotta egyházi célra. Államosították. Nem az egyház vette el tőle a földet, hanem az állam az egyháztól. Az Ön szegénység-érve marxista ihletésű, meglehetősen agresszív és demagóg. Az egyházak egyébként ma Magyarországon saját maguk tartják fenn hitéletüket, híveik támogatásából – ezt Ön is jól tudja. A keresztet guilletine-hoz hasonlítani? Eszméltető. Annak idején e szerszámot a francia forradalom idején találták ki, s akkor kezdődött Európában az első tömeges keresztyén-üldözés.Békességgel! Szabó István püspök. Unholy Kain levele 
Tisztelt püspök úr!
Az állam a közoktatásban leginkább az állami iskolákban vesz részt. Az egyházi jellegű iskolák nagy részét mindig is az egyház tartotta fönt. Persze ez nem működhet az egyház saját pénzéből mert az egyháznak erre nincs pénze. Ugyanmár. A katolikus egyház mindig is a leggazdagabb volt az egyházak között. Elég csak megnézni hogy milyen életkörülmények között él a pápa.Hát éljen úgy ahogy él, nem érdekel különösebben.
A keresztet miért ne hasonlíthatnám guillotine-hoz? Mindkettő egy kivégzésre használatos eszköz. Csak a guillotine humánusabb mivel gyorsan öl, míg a kereszthalál az egyik legszörnyűbb halálnem a történelemben. A francia forradalom idején és utána nem a "világi" emberek üldözték a keresztényeket hanem a katolikusok a reformátusokat. A katolikus inkvizíció ölt meg nagyon sok embert.Az utolsó keresztény üldözések az ókori rómában voltak ahol a keresztényeket nem keresztények üldözték.
Magamról annyit hogy nem vagyok marxista.
Üdvözlettel:
Unholy Kain

A HSL Erdő Péterhez intézett nyílt levele

"Tisztelt" Erdő úr!

Engedje meg nekünk, hogy a Piliscsabán megrendezett, egyházi iskolák oktatásban betöltött szerepéről szóló konferencián elhangzottakra és egyéb kapcsolódó eseményekre a Hungarian Satanic Legion szabad gondolkodó és sátánista nézeteket valló szervezet pár mondatban reagáljon.

Ön a kultúra megújulásáról beszélt és arról, hogy a vallás ebben döntő szerepet játszhat. Ezen kijelentésével egy határozott útvonalat kíván burkolt formában kijelölni, mellyel az egyház új teret "hódíthatna" magának. Továbbra is zajlik a keresztesháború és a hitük kétségbeesett életben tartása, csak éppen a hivatalos eszközökkel. Az egyház megpróbál az élet minden területére betörni. Kapzsi szemeikkel folyton fürkészik a kiaknázatlan lehetőségeket, hogy a lélek pestisét terjesszék. Karmaikat az emberiség húsába vájva több, mint 2000 éve kitartatják magukat. Prostituáltak módjára megalkusznak bárkivel, hogy fényességben pompázhassanak, bizonyíték erre a megannyi konkordátum, amit az évszázadok során a politikai hatalmon lévő vezetőkkel megkötöttek, köztük Hitlerrel is. Az egyház igyekszik mindent megtenni azért, hogy biztosítsa a jövő nemzedék bárányainak céltudatos kitermelését és a hasznosság látszatát próbálják fenntartani. Mohóságukat bizonyítja, hogy nem érik be azzal, amijük van, hanem az egész társadalmat vallásossá szeretnék formálni. A nácizmus és a kommunizmus törekvései a vallás betiltása érdekében nem bűncselekményt, sokkal inkább megfontolt lépéseket jelentettek az emberiség érdekeinek képviseletében, hiszen felismerték az egyházak haszontalanságát. Természetesen tiszteletben tartjuk az emberek vallásos meggyőződését, viszont ön téved abban, mikor azt állítja, hogy a vallás nem magánügy. A vallásos, hitbéli meggyőződés véleményünk szerint mindenkinek a magánügye. Nem kellene a közszolgálati televíziókat vallásos műsorokkal "fertőzni" hiszen a vallásos hírekre, programokra és egyházi nyilatkozatokra senki sem kíváncsi, egy bizonyos közösséget kivéve. Sugározzák ezen műsorokat külön egy a hívő embereknek fenntartott csatornán. Önök egyből egyházellenességet kiáltanak, ha valakik nem osztják a nézeteiket és nem lépnek fel partnerként az egyházzal szemben. Óvodákat, iskolákat működtetnek, közben képtelenek önerőből fenntartani ezen intézményeket és reklamálnak, amikor állami pénzeket vonnak el önöktől. A rendszerváltás szégyene az, hogy a felszámolt intézményeket visszaadták az egyházak irányításába, tulajdonába és ennek tetejében abszurd módon elvárják, hogy milliárdokkal támogassák ezeket. Nem csak az egyházak szenvedik el az országunkra kiható recessziót, hanem ezen tény a társadalom minden egyes tagjára kihatással van. Próbáljanak meg önmérsékletet tanúsítani és vegyék tudomásul, hogy önök is megérzik az állami megszorításokat.
A bíboros úr szolidáris és reményekben gazdagabb társadalmat akar létrehozni, amelynek nem titkolt célja az emberek elméjében jelen lévő megalkuvás felerősítése. Akik csak reménykedni tudnak, s legnagyobb cselekedetük a reményteli imádság, gyakorlatilag semmit nem tesznek sem a társadalomért, sem pedig saját magukért, s családjaikért sem. Az embereket márpedig nem reménykedésre, s ennek értelmében csöndes megalkuvásra kell nevelni s buzdítani, hanem cselekedetekre. Azoktól, akik felesleges imádságokkal cserélik fel a hasznos munkát, a cselekvés frissítő erejét, ugyan mit akar elvárni? A szolidaritással is ugyanezt lehet csak elérni, ami egyáltalán nem azt jelenti, hogy az emberek harcoljanak egymással. De ha a társadalom folyton csak birka módjára tűr, akkor senki ne csodálkozzon, hogy előbb utóbb belefásul. És ezt ezzel a vallással beléjük nevelik. Az embereknek az ERŐ, a CSELEKVÉS, és a józan gondolkodással elért SZABAD AKARAT hármasságát kell oktatni.
Továbbá érthetetlen számunkra egyes médiák mély, vélhetően "cinkos" csendbe való burkolózása a témát illetően, ami az egyházak kiterjedő befolyására, valamint az általuk tökéletesen működtetett cenzúra jelenlétére engedi következtetni. Megnyugtató a tudat, hogy némelyek aggodalmukat fejezik ki a kereszténység tervszerű, célirányos törekvéseit illetően. Engedje meg, hogy egy rövid idézettel szolgáljunk Buda Péter és Gábor György A Politika szolgálólánya című könyvéből:
"a vallási és teológiai szempontok egyre inkább megpróbálnak behatolni a modern államok törvénykezési gyakorlatába, mintegy normatívaként és abszolút értékrendként erőltetve önmagukat és önnön értékrendjüket a világnézetekben, ideológiákban és hitekben plurális, demokratikus és szekuláris társadalmakra"
"a vallási átstrukturálódások, a vallási-hatalmi szempontok és igények, avagy a vallási-civilizatorikus ellentétek immár meghatározó szerephez jutottak napjainkban, s az előrejelzések a konfliktusok további fokozódását jelzik" 
Ezen tények elhallgatása és a beletörődés csak elmélyítik a gyógyulatlan sebeket. Józan gondolkodású ember nem hagyhatja, hogy az olvasott következtetések és jóslatok a realitás talajára tévedjenek.


Megfontolásra javasoljuk a Hungarian Satanic Legion nyílt leveléből kiragadott alábbi részleteket:


Az egyház minden egyes évet külön mottóval ruház fel. (2008 a biblia éve, 2009 a papok éve) Javasoljuk, hogy az elkövetkezendő időben évszázados periódusokat vezessenek be. A 2010-től kezdődő száz éves ciklusnak pedig az "Évezredes emberiségellenes bűneink színe vallása és vezeklésünk évszázada" címet adják, mely idő alatt színt vallanak és vezekelnek az inkvizícióban és azelőtt, valamint a napjaikban elkövetett bűneikért.

Imádkozzanak naponta nyilvánosan a rengeteg megölt, megkínzott emberekért a fajtalankodásaikkal megrontott gyermekekért.

Az egyházak azonnal szüntessék be a jövő nemzedék bárányainak aljas, céltudatos kitermelését.
Hagyjanak fel az óvodás korúak hitre való oktatásával, nevelésével, befolyásolásával. Egy óvodás korú gyermek még éppen csak ismerkedik a világgal és semmi szükség rá, sőt teljesen felesleges a fejlődő értelmét az istenbe vetett hittel terhelni. Ne kereszteljenek gyermekeket, hiszen ezzel egy életre megbélyegzik őket, akaratuk ellenére.

Azonnali hatállyal függesszék fel és vonják ki átlátszó propagandájukból saját maguk felmagasztalását és fejezzék be a nélkülözhetetlenségüket károgó hamis mondatokat, melyekkel önmagukat és a megtévesztett embereket áltatják.

Valljanak színt az egyház és isten nevében elkövetett gyilkosságokról, boszorkányüldözésekről, máglyán való elégetésekről, kínzásokról más vallású népek hitének semmibe vételéről, kereszténnyé formálásáról avagy a vallásuk erőszakos terjesztéséről. Tegyék kötelezővé ezen bűnök tanintézményekben való oktatását, hiszen ezek kitörölhetetlenek múltjukból és szerves részei jelenüknek.

Ismerjék be, hogy a keresztény erkölcs, keresztény értékrend valójában nem is létezik.

A Magyar himnusz szövegi részét a lehető leghamarabb változtassák meg, hiszen egy ország hivatalos állami jelképe nem köthető egy bizonyos vallási csoporthoz. Semmi helye a himnuszban az istenhez való könyörgésnek és az iránta való alárendeltség sugallásának. A Magyar himnusznak nem a keresztények himnuszának kellene lennie, hanem egy ország himnuszának, amit a különböző vallású emberek egyöntetűen fel tudnak vállalni.





Ajánlott könyvek: Malota László: Gyalázatosak szentélye és Szentségtelenek című könyve.

Ajánlott linkek: http://www.168ora.hu/globusz/szexualis-zaklatas-az-egyhaz-400-millionyi-karteritest-fizetett-32541.html

http://www.hatter.hu/archivum/?q=node/6049

http://www.hetek.hu/hatter/200402/a_belulrol_emeszto_titkos_bun

"A magyarországi rendőrségen is mind több büntetőeljárás indul gyermekpornó tartalmú képek készítése, illetve terjesztése miatt. Az elmúlt évhez képes a feljelentések száma a háromszorosára nőtt. A gyanúsítottak sokszor megbecsült szakmával rendelkező, rendezett életet élő férfiak. A héten – a Magyar Hírlap által közzétett információ szerint – egy budapesti katolikus papnál is házkutatást tartottak, aki a hírek szerint fiatal fiúk képeit gyűjtögette, majd tette közzé saját honlapján."

"1950 és 2002 között 4450 katolikus pap követett el szexuális erőszakot gyermekeken. (Összesen 11 ezer gyermekről van szó.)

A valós adatok ennél sokkal megrendítőbbek. A katolikus egyháznak csupán egyetlen tényszerű megállapítása van a kérdéssel kapcsolatban: a problémával végre szembe kellene nézniük."

Pedofil papokról szóló cikkgyűjtemény

http://www.antidogma.hu/node/1446

http://www.hetek.hu/hit_es_ertekek/200310/nehez_orokseg

"az egyházi szolgálatban álló katolikusok, mind az egyházi rendezvényeken részt vevő laikus hívők száma tovább csökkent az elmúlt negyedszázadban, különösen Európában. A morális tekintélyvesztés mellett egyre súlyosabb terhet jelentenek a papi pedofília áldozatainak kifizetett, nagy összegű kártérítések és hallgatási pénzek.

http://www.hetek.hu/kulfold/200310/megrontas_hatarok_nelkul

"Írországban az adófizetők egymilliárd eurójából kártalanítják a pedofil papok áldozatait. Mostanra azonban kiderült, jóval több gyermeket zaklattak és bántalmaztak papok, mint eddig hitték, ezért többszörösére nőtt a kártérítés összege."

http://www.hetek.hu/hit_es_ertekek/200309/rabszolgak_a_zardaban

http://empiriamagazin.com/Jelenido/k%C3%B6z%C3%B6s%20titkok.htm

Magyar pedofil pap Az előkészítő és a megírásban való közreműködésért köszönet: Fátum-nak /Kolima/

Levél Bonyhád város polgármesterének

Tisztelt Polgármester úr!

Engedje meg, hogy a Hungarian Satanic Legion szabad gondolkodó és sátánista nézeteket valló szervezet röviden kifejtse véleményét a Bonyhád városban megrendezésre kerülő bibliafelolvasásról, amit információink szerint a Hit gyülekezete vallási csoport készül elkövetni.

Tudomásunkra jutott, hogy a városban 4 napos bibliafelolvasás lesz a Hit gyülekezete szervezésében.

Egyszerűen nem is értjük, hogyan juthat egy ép elméjű embernek ilyen abszurd ötlet az eszébe.

Amennyiben a Hit gyülekezetének tagjai, vezetői ennyi szabadidővel rendelkeznek, azt fordíthatnák hasznos célra is.

Ha már mindenképpen reklámozni szeretnék önmagukat, valamint hitüket a városkép szebbé tétele érdekében, "Hit gyülekezete" feliratú pólókban szedjenek szemetet, eldobált cigarettacsikkeket, üvegeket.

Ha ez ellenkezik elveikkel, akkor javasoljuk látogassanak el a legközelebbi árvaházba és egy életen keresztül olvassanak fel meséket az ott élő gyermekeknek, akkor is ha ők nem szeretnék. Hiszen most is olvasni fognak, ráadásul 4 napon keresztül, holott senki sem kérte fel őket erre.

Mivel a parádéjukat a város legnagyobb szabadtéri parkjában tartják közvetlenül a városi könyvtár előtt. Ezért azt javasoljuk hogy a jövőben ne nyilvános tereken vagy parkokban tartsák a rendezvényeiket, hanem egy a saját költségükön kibérelt teremben, mert így sok ember napját teszik tönkre. A könyvtár előtt van a város legnagyobb játszótere is valamint parkja is, tehát rengeteg ember megfordul egy nap alatt ott, ahol tartják a felolvasást.
Vélhetőleg minél nagyobb feltűnést akarnak kelteni ezzel az esztelen ötlettel.
Kételkedünk benne, hogy ezen emberek mindegyike 4 napon át a biblia szövegét szeretné hallgatni. Ezenkívül sérti még az ateista, valamint a kereszténységet más szemszögből tekintő emberek hitét vagy vallásról való gondolkodását. Nem beszélve arról, hogy a bibliában istenük egyenesen a más vallású emberek megölését parancsolja. Mózes ötödik könyve 13. 7-15 alatt világosan beszél erről. Egy másik példa erre: A krónikák második könyve 15,13 alatt található.

Ezen groteszk elképzelésüknek a város bármely temploma is megfelelő helyszínül szolgálhatna, mely közül az egyik felújítására a közelmúltban 5 millió forintot pazaroltak el. Olvassák akár 30 éven keresztül egyfolytában a bibliát, ha ettől megnyugszik a lelkük, de nem kell ennek ekkora hírverést csinálni.
Ez az egész maratoni, kéretlen bibliafelolvasás kezd a homoszexuálisok magamutogató felvonulására hasonlítani.

Teljesen felesleges, valamint abszolút értelmetlen egy ilyen haszontalan műsornak helyt adni.
Tisztában vagyunk vele, hogy ennek megakadályozása a demokrácia szabályaiba ütközne és csak remélni tudjuk, hogy csupán ezen ok miatt enged teret ennek a kezdeményezésnek.

Javasoljuk, hogy a hasonló egyházi programok megkezdése előtt olvassák fel vagy plakátolják ki a Hungarian Satanic Legion nyílt leveléből kiragadott alábbi részeket:

Az egyház minden egyes évet külön mottóval ruház fel. (2008 a biblia éve, 2009 a papok éve) Javasoljuk, hogy az elkövetkezendő időben évszázados periódusokat vezessenek be. A 2010-től kezdődő száz éves ciklusnak pedig az "Évezredes emberiségellenes bűneink színe vallása és vezeklésünk évszázada" címet adják, mely idő alatt színt vallanak és vezekelnek az inkvizícióban és azelőtt, valamint a napjaikban elkövetett bűneikért.

Imádkozzanak naponta nyilvánosan a rengeteg megölt, megkínzott emberekért a fajtalankodásaikkal megrontott gyermekekért.

Az egyházak azonnal szüntessék be a jövő nemzedék bárányainak aljas, céltudatos kitermelését.
Hagyjanak fel az óvodás korúak hitre való oktatásával, nevelésével, befolyásolásával. Egy óvodás korú gyermek még éppen csak ismerkedik a világgal és semmi szükség rá, sőt teljesen felesleges a fejlődő értelmét az istenbe vetett hittel terhelni. Ne kereszteljenek gyermekeket, hiszen ezzel egy életre megbélyegzik őket, akaratuk ellenére.

Azonnali hatállyal függesszék fel és vonják ki átlátszó propagandájukból saját maguk felmagasztalását és fejezzék be a nélkülözhetetlenségüket károgó hamis mondatokat, melyekkel önmagukat és a megtévesztett embereket áltatják.

Valljanak színt az egyház és isten nevében elkövetett gyilkosságokról, boszorkányüldözésekről, máglyán való elégetésekről, kínzásokról más vallású népek hitének semmibe vételéről, kereszténnyé formálásáról avagy a vallásuk erőszakos terjesztéséről. Tegyék kötelezővé ezen bűnök tanintézményekben való oktatását, hiszen ezek kitörölhetetlenek múltjukból és szerves részei jelenüknek.

Ismerjék be, hogy a keresztény erkölcs, keresztény értékrend valójában nem is létezik.

A Magyar himnusz szövegi részét a lehető leghamarabb változtassák meg, hiszen egy ország hivatalos állami jelképe nem köthető egy bizonyos vallási csoporthoz. Semmi helye a himnuszban az istenhez való könyörgésnek és az iránta való alárendeltség sugallásának. A Magyar himnusznak nem a keresztények himnuszának kellene lennie, hanem egy ország himnuszának, amit a különböző vallású emberek egyöntetűen fel tudnak vállalni. Az előkészítő és a megírásban való közreműködésért köszönet: Caledonian-nak.

A HSL nyílt levele, közleménye

A Hungarian Satanic Legion nyílt levélben fordul a magyarországi egyházi vezetőkhöz, vallási internetes oldalakat működtetőkhöz, online hírportálakhoz, kereskedelmi és közszolgálati rádiókhoz, vallási rádiókhoz.

Felhívjuk az egyházi témájú honlapok, egyéb médiákban leadott műsorok szerkesztőinek valamint a hírportálak, rádiók, vezetőinek, szerkesztőinek figyelmét, hogy a jövőben tartózkodjanak a sátánizmus témában történő félretájékoztatástól, az emberek megfélemlítését célzó és ellenséges indulatokat szövő, megvetést előidéző írások, hanganyagok leközlésétől. Az ilyen és hasonló megnyilvánulások az emberek tisztán látását zavarják meg és a tájékoztatás helyett sokkal inkább nevezhetőek tudatos zavarkeltésnek, félretájékoztatásnak, mivel ezen esetekben, szinte kivétel nélkül sajátos hangnemben a másik fél véleményének teljes kizárása mellett közlik a vélt igazságukat. Amennyiben a későbbiek folyamán bármilyen bűncselekményt elkövető személy, személyek a témához szervesen kötődő írások, műsorok kapcsán felmerülne a sátánizmus, ebben hitelesen csak a Hungarian Satanic Legion szabad gondolkodó és sátánista nézeteket valló szervezet nyilatkozhat. Valamint egy esetleges bűncselekmény kapcsán kérjük ne nevezzék rögtön sátánistának az elkövetőt, mielőtt ezt megtennék, kérjék ki a megfelelő helyről a szükséges információkat. A Hungarian Satanic Legion csak és kizárólag tagjait, szimpatizánsait tekinti sátánista nézeteket valló embereknek.

Javasoljuk, hogy vallástól felekezettől független, pszichológusokból, szexuálpszichológusokból, viselkedéskutatókból álló csoport alapos vizsgálatnak vesse alá a papi hivatást választókat, valamint az egyházhoz tartozó egyéb pozíciókat betöltő embereket az elméjükben esetlegesen bekövetkezett negatív változások, perverziók után kutatva. Minden fél év után ezen vizsgálatokat kötelezően újra kellene végezni. Ezzel minimálisra csökkenhetne az esélye annak, hogy pedofil papok molesztálják gyermekeinket, mély és soha be nem gyógyuló sebet hagyva lelkükben. Továbbá az egyház által üzemeltetett óvodákban és általános iskolákban hasonló vizsgálatokat végezzenek el. Minden egyes gyermeket meg kell vizsgálnia, ki kell kérdeznie egy szakértőkből álló csoportnak, áldozatai voltak e egyházi személyek bomlott elméjű perverz játékainak, közeledtek e hozzá abnormális módon. Meg kell törni az áldozatok hallgatását és felszínre kell hozni az összes ilyen ügyet.

Javasoljuk, hogy vallástól felekezettől független az egyházi költségvetésbe korlátlan belátással rendelkező vizsgáló, felügyelő csoportot állítsanak fel az illetékesek. Ellenőrizzék le évekre visszamenőleg, hogy hová folyt el az államtól kapott irreálisan magas, jogtalan támogatás és hová tűnnek a hívektől beszedett adományként nevezett pénzösszegek. Azonnali hatállyal függesszék fel az egyház valamint a vallási intézmények, szervezetek mindennemű támogatását. Azon intézményeket, melyeket az egyház működtet, legyen az óvoda, iskola stb. és nem képes önerőből, külső segítség nélkül fenntartani, üzemeltetni azokat a Magyar állam fennhatósága alá kell helyezni, vagy meg kell szüntetni.

Javasoljuk, hogy azon templomokat, ahol a hívő, templomjáró emberek száma nem haladja meg a 100-at, valamint amelyekre irreálisan magas mértékeket öltene a renoválásra fordítandó összeg, gondolkodás nélkül, azonnal bontsák le. A használaton kívüli templomokkal ugyanígy tegyenek.

Az egyházi személyek vonuljanak ki a közéletből, politikából és maradjanak meg saját hivataluknál, hiszen nem tudnak döntéseikben elvonatkoztatni istentől, hitüktől, hiszen a politikában csakúgy, mint a hétköznapi életben is a probléma megoldó képességeire, tapasztalataira és az ösztöneire van szüksége az embernek, nem pedig az istenbe vetett hitre.

Azonnali hatállyal függesszék fel és vonják ki átlátszó propagandájukból saját maguk felmagasztalását és fejezzék be a nélkülözhetetlenségüket károgó hamis mondatokat, melyekkel önmagukat és a megtévesztett embereket áltatják.

Javasoljuk, hogy állítsák vissza az alternatív büntetési módokat, valamint a halálbüntetést. A papi és egyéb vezető pozíciókat betöltő egyházi személyeket poligráfos vizsgálatnak vessék alá. Vizsgálják ki, hogy az életük eddigi szakaszáig valóban mindenre kiterjedően betartották e a biblia utasításait, melyeket a mai napig példaértékűnek és követendőnek tartanak, valamint tiszta, őszinte hittel rendelkeznek e, mentesen bármilyen eltévelyedéstől, perverziótól. Amennyiben kiderül, hogy vétettek és megszegték esküjüket, hitüket, nyilvánosan korbácsolják meg őket. Ha újból vétenek, kivétel és elnézés nélkül a lehető legsúlyosabb büntetést szabják ki velük szemben.

Az egyház minden egyes évet külön mottóval ruház fel. (2008 a biblia éve, 2009 a papok éve) Javasoljuk, hogy az elkövetkezendő időben évszázados periódusokat vezessenek be. A 2010-től kezdődő száz éves ciklusnak pedig az "Évezredes emberiségellenes bűneink színe vallása és vezeklésünk évszázada" címet adják, mely idő alatt színt vallanak és vezekelnek az inkvizícióban és azelőtt, valamint a napjaikban elkövetett bűneikért. Imádkozzanak naponta nyilvánosan a rengeteg megölt, megkínzott emberekért a fajtalankodásaikkal megrontott gyermekekért.
                                                                                                                    
      Az egyházak azonnal szüntessék be a jövő nemzedék bárányainak aljas, céltudatos kitermelését. Hagyjanak fel az óvodás korúak hitre való oktatásával, nevelésével, befolyásolásával. Egy óvodás korú gyermek még éppen csak ismerkedik a világgal és semmi szükség rá, sőt teljesen felesleges a fejlődő értelmét az istenbe vetett hittel terhelni. Ne kereszteljenek gyermekeket, hiszen ezzel egy életre megbélyegzik őket, akaratuk ellenére. Az a szülő, aki ilyet tesz gyermekével csak saját magára gondol s arra, hogy a családi hagyományokat követve beálljon a sorba. Fel kell rúgni ezeket a hagyományokat, meg kell szakítani mindennemű kapcsolatot az egyházzal, hiszen kártékony és haszontalan jelenlétük mindenki életére kihatással van. Haszontalanok és kártékonyak, mert hamis fényükkel megvakítják az embereket és állandó kontroll alatt tartják őket, mindezt olyan tökéletesen végzik, hogy az áldozat önként és dalolva hajtja a fejét a hurokba.
                                                                                                                                                                                                                              
Felhívjuk a vallási tartalmú internetes oldalakat működtető honlapok szerkesztőinek figyelmét, hogy azonnal fejezzék be az önsajnáltatást és a keresztényüldözésekre való felhívás helyett adjanak teret az egyház és isten nevében elkövetett gyilkosságokról, boszorkányüldözésekről, máglyán való elégetésekről, kínzásokról más vallású népek hitének semmibe vételéről, kereszténnyé formálásáról avagy a vallásuk erőszakos terjesztéséről. Tegyék kötelezővé ezen bűnök tanintézményekben való oktatását, hiszen ezek kitörölhetetlenek múltjukból és szerves részei jelenüknek.

Ismerjék be, hogy a keresztény erkölcs, keresztény értékrend valójában nem is létezik.

A Magyar himnusz szövegi részét a lehető leghamarabb változtassák meg, hiszen egy ország hivatalos állami jelképe nem köthető egy bizonyos vallási csoporthoz. Semmi helye a himnuszban az istenhez való könyörgésnek és az iránta való alárendeltség sugallásának. A Magyar himnusznak nem a keresztények himnuszának kellene lennie, hanem egy ország himnuszának, amit a különböző vallású emberek egyöntetűen fel tudnak vállalni.


Lesznek, akik "persecutio christianorum"-ot fognak kiáltani, de mi távol állunk a botránykeltéstől, mások megsértésétől, pusztán javaslatainkat közöljük az érintettekkel, nyílt levél formájában.Hangsúlyozni szeretnénk, hogy levelünk megírását nem mások megbotránkoztatása, megsértése motiválta. Nem áll szándékunkban szándékosan törvényt sérteni. Éppen ezért, aki törvénysértő kijelentésre lesz figyelmes levelünk elolvasása közben, kérem jelezze. Igyekszünk a lehető leghamarabb átfogalmazni az esetlegesen felmerülő ilyen részeket. Ez pusztán egy nyílt levél, melyben gondolatainkat továbbítjuk az érintettek felé. Aki többet képzel e mögé, vélhetőleg elfogult és erős fantáziával van megáldva.

 
Köszönetet mondunk az előkészítő és egyéb segítségnyújtásokért az alábbiaknak: Kira, Fátum, Nexanadra, Caledonian, Damned, Unholy Kain
ConveyThis
Powered by Create your own unique website with customizable templates.
Copyright by Hungarian Satanic Legion 2005-2014 All Rights Reserved Radics József, Révész Béla